Język angielski

O kursie

W British School uczymy języka angielskiego w różnych grupach wiekowych, na następujących poziomach:

 

JUNIORS - to poziom, przeznaczony dla dzieci w wieku 7 - 10. Jest to poziom na którym dzieci odkrywają świat w nowy sposób, za pomocą obcego języka. Zajęcia dla tej grupy wiekowej są prowadzone przez filologów angielskich, którzy przeszli specjalistyczne szkolenia pod kątem nauczania dzieci młodszych. Materiał metodyczny jest szczegółowo dobrany do zainteresowań, tempa nauki i temperamentu dzieci.

Dowiedz się więcej

 

TEENS - jest jednym z ważniejszych etapów w rozwoju umiejętności językowych dziecka. Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku 11-15 lat. Sposób wprowadzania nowego materiału dla tej grupy wiekowej to wielka przygoda dla nauczyciela i uczniów. Materiały dodatkowe są skrupulatnie dobierane przez nauczyciela, tak aby jak najlepiej odzwierciedlały świat nastolatka. Lektorzy wybierają najbardziej odpowiednie strategie nauczania, dostosowane do wieku i temperamentu uczniów.

Dowiedz się więcej

 

ADULTS - przeznaczony jest dla młodzieży licealnej oraz dorosłych. Są to kursy na poziomach od początkującego do zaawansowanego. Programy kursów koncentrują się wokół tematów z życia codziennego, rozrywce, zainteresowaniach i zagadnieniach społecznych. Dzięki urozmaiconym technikom pracy zapewniamy kursantom wszechstronny i systematyczny rozwój ich umiejętności językowych, tzn. mówienia, słuchania, czytania i pisania. Na naszych kursach szczególny nacisk kładziemy na konwersacje. Uczymy swobodnego i skutecznego porozumiewania się w języku angielskim.

Dowiedz się więcej