UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

003British School


Ogólnopolska Szkoła Języków Obcych British School działa od 1996 roku i od samego początku jej celem jest wspieranie rozwoju naszych klientów, a to więcej niż nauka języków. Znamy i rozumiemy specyfikę rynku szkół językowych, dzięki temu umiemy spojrzeć na potrzeby klienta z szerokiej perspektywy. Chcemy dzielić się z Państwem tą wiedzą, jak eliminujemy czynniki ryzyka w trakcie nauki na kursach językowych.

 

Szkoła została założona w Olsztynie przez Roberta Pieczkowskiego, Macieja Jamiołkowskiego i Annę Sobotę - do dziś sprawujących nadzór nad dynamicznym  rozwojem szkoły. Od tego czasu z sukcesem uczymy języków obcych zarówno dzieci, jak i dorosłych, prowadzimy kursy specjalistyczne, egzaminacyjne, szkolenia dla firm i instytucji.

 

Na naszych kursach  uczymy swobodnego i skutecznego porozumiewania się w języku obcym. Wprowadzamy najnowsze techniki i metody nauczania. Nie skupiamy się jednak na jednej metodzie, ale próbujemy połączyć różne strategie najlepszego dotarcia do ucznia, tak aby nauka była jak najbardziej efektywna. Każdy z lektorów ma za zadanie rozróżnić indywidualne cechy ucznia i dostosować do niego odpowiednią metodę. Nie mniej jednak, główny nacisk kładziemy na konwersację, co jest głównym celem nauki języka. Jednak bez znajomości gramatyki nie ma szansy na poprawne komunikowanie się.

 

Dlatego zajęcia w większości prowadzą polscy specjaliści do nauki języków obcych, a native speakerzy prowadzą wyłącznie konwersację. Dzięki temu mamy wysokie wyniki egzaminów Cambridge, zadowolonych uczniów kontynuujących naukę przez wiele lat. W nadzorze metodycznym pomagają nam specjaliści z Oxford University Press, którzy organizują dla naszych lektorów szkolenia, dostarczają materiały przygotowane specjalnie z myślą o naszej szkole. Wysoki poziom nauczania został dostrzeżony zresztą w corocznych rankingach czasopisma Newsweek, gdzie zajmujemy najwyższe miejsca.

 

pp

 

 

 

 

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!