Język hiszpański

content title

 

Nauka języka hiszpańskiego w British School to nie tylko praktyczne zajęcia, które pozwolą komunikować się w języku torreadorów i pięknych Hiszpanek. To również wiedza o kulturze i obyczajach Hiszpanii, którą można, a nawet należy zweryfikować odwiedzając ten przepiękny kraj.

 

W British School uczymy języka hiszpańskiego na następujących poziomach zaawansowania:

NIVEL ELEMENTAL - to poziom dla początkujących. Studenci British School poznają podstawy językowe. Jednak już od samego początku nauki największy nacisk kładziony jest na nabycie umiejętności posługiwania się językiem mówionym nawet przy minimalnej znajomości struktur gramatycznych i słownictwa. W momencie ukończenia kursu studenci języka hiszpańskiego w British School potrafią się przedstawić, zrobić podstawowe zakupy, uzyskać pomoc, porozumieć się w podstawowym zakresie w hotelach, kawiarniach czy na dworcu.

NIVEL BASICO - jest uzupełnieniem poziomu NIVEL ELEMENTAL stworzonym w celu jeszcze lepszego opanowania przez studentów British School podstaw języka hiszpańskiego. Studenci na tym poziomie utrwalają wiadomości nabyte w roku poprzednim ze szczególnym naciskiem na konwersacje. Ponadto zagadnienia zostają rozbudowane o kolejne zagadnienia gramatyczne oraz umiejętność komunikowania się w czasie przyszłym.

NIVEL MEDIO - jest poziomem przeznaczonym dla studentów, którzy opanowali język hiszpański w stopniu średnio zaawansowanym. Na tym poziomie duży nacisk położony jest na upłynnienie komunikacji w czasie teraźniejszym, przyszłym oraz przeszłym oraz dalsze wzbogacanie słownictwa. Na tym poziomie studenci British School poznają również bardziej złożone konstrukcje gramatyczne, dzięki którym posługują się językiem hiszpańskim w sposób coraz bardziej naturalny.

NIVEL AVANZADO - to poziom zaawansowany. Podczas kursu studenci płynnie komunikują się w języku hiszpańskim. Ukończenie NIVEL AVANZADO pozwala spokojnie myśleć o egzaminach międzynarodowych z języka hiszpańskiego.