images 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku

3-6 lat na zajęcia angielskiego, hiszpańskiego,

niemieckiego lub francuskiego.

 

 

Zajęcia w KIDS CLUB to zdobywanie wiedzy poprzez gry i zabawy, a także dla niektórych dzieci pierwszy kontakt z rówieśnikami. Jest to poziom, na którym 3-6 latkowie odkrywają świat w nowy sposób, za pomocą obcego języka. To dla nich nowe doświadczenie, które jeśli będzie odbierane pozytywnie, zaowocuje chęcią dalszej nauki.

 

 

W trakcie kursu nie brakuje kreatywnej zabawy połączonej z nauką j. angielskiego. Nie od dzis wiadomo, że zabawata to najlepszy sposób na nauką dla naszych najmłodszych uczestników kursu. Tak też było na ostatnich zajęciach kursów przypadających na rok szkolny 2015/2016. Liczymy na to, że dzieci zawsze będą miło wspominać czas spędzony w naszej szkole a z częścią z nich mamy nadzieję spotkać się w październiku.

 

 

Nasi lektorzy zawsze dbają, żeby spotkania były prowadzone w sposób kreatywny. Naukę języka angielskiego najlepiej łączyć z zajęciami, na których dziecko bez wątpienia nie będzie się nudzić. Przykładem tego są poniższe zdjęcia pochodzące z zajęć wielkanocnych przeprowadzonych w naszej szkole: