Sale szkoleniowe - Warszawa Wola Centrum 

MOŻLIWY WYNAJEM W TYGODNIU I W WEEKEND

BARDZO ATRAKCYJNE POŁOŻENIE:

 STACJA METRO PŁOCKA, PRZYSTANEK TRAMWAJOWY PRZED LOKALEM, BOGATA BAZA HOTELOWA I GASTRONOMICZNA

 

British School Warszawa - Wola oferuje wynajem sal szkoleniowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Dysponujemy siedmioma odpowiednio wyposażonymi salami.

Możliwość wynajmu: dostępne sale od poniedziałku do niedzieli.         

Proponowane sale szkoleniowe:  25m, 12m, 25m, 25m, 20m, 12m, 10m 

Do dyspozycji oferujemy:

-profesjonalny projektor 

-bezpłatne Wi-fi

-ksero oraz skaner 

-w pełni wyposażone sale (stoły, wygodne krzesła, tablice suchościeralne, markery)

-kawa, herbata, woda

 

Wystawiamy fakturę VAT.

Aby uzyskać więcej szczegółów, wszelkie pytania prosimy kierować pod numer telefonu 606 93 93 94

lub na adres mailowy wola@britishschool.pl

 

IMG 1654 640x480

 

sale szkoleniowe warszawa centrum wynajem

 

sale szkoleniowe warszawa

 

sale szkoleniowe warszawa centrum

 

sale szkoleniowe warszawa wola

 

sale szkoleniowe warszawa wola centrum

 

sale szkoleniowe warszawa wola wynajem

 

wynajem sal szkoleniowych warszawa centrum

 

wynajem sal szkoleniowych warszawa wola

 

wynajem sale szkoleniowe warszawa centrum

 

wynajem sale szkoleniowe warszawa wola

 

Sale szkoleniowe - wynajem

 

Prowadzisz zajęcia, wykłady, szkolenia, konferencje czy lekcje indywidualne ale nie masz gdzie ich przeprowadzać? Spotkania z kursantami, uczniami bądź kontrahentami nie są tak efektywne, gdy odbywają się w nieodpowiednich miejscach. Restauracje, zatłoczone centra handlowe, mieszkania pełne współlokatorów nie wpływają korzystnie na przekazywanie wiadomości i odpowiednią koncentrację odbiorców. Ważne jest bowiem by miejsce spotkań było ergonomiczne dla uczestników i sprzyjało koncentracji obydwóch stron.

Britisch School Warszawa – Wola w swojej ofercie obejmuje wynajem sal szkoleniowych, odpowiednio przystosowanych do każdego rodzaju spotkań : dydaktycznych, naukowych, konferencyjnych, szkoleniowych, oraz prywatnych lekcji. Sale szkoleniowe do wynajęcia są różnej wielkości, dostosowane do liczby uczestników spotkania, tak by każdy miał dla siebie przeznaczone miejsce i czuł się komfortowo. Oferujemy także pomieszczenia typu open space, przystosowane do tworzenia dialogów, konwersacji i nawiązywania kontaktu wzrokowego poprzez uczestników.

Dodatkowo nasze sale szkoleniowe wyposażone zostały w profesjonalny sprzęt do prowadzenia zajęć. Bez żadnej dodatkowej opłaty macie Państwo do dyspozycji projektor, który ułatwi przekazywanie informacji i przedstawianie prezentacj, bezpłatne Wi – fi, oraz ksero i skaner, które umożliwią kompletowanie materiałów dla grupy odbiorców. Sale szkoleniowe do wynajęcia są w pełni umeblowane pod kontem dydaktycznym – stoły, wygodne krzesła, tablice suchościenne, markery.
Co więcej, dbając o komfort naszych Klientów, przyjazną atmosferę i samopoczucie stworzyliśmy możliwość korzystania z serwisu barowego podczas zajęć, gdzie można dostać dobrą kawę, herbatę, lub wodę.

Nasze sale szkoleniowe poza ergonomicznością, pełnym wyposażeniem i przyjazną atmosferą cechuje także niska cena wynajmu. Już za 200 zł netto  możesz wynająć salę aż na cały dzień! Twoje szkolenia, kursy, zajęcia, czy spotkania z kontrahentami mogą być o wiele bardziej efektywne. Przekonaj się o tym już teraz i wynajmij naszą salę. Zapraszamy.