Kursy dla dzieci

content title

   Zapewniamy tak ciekawe i różnorodne metody nauczania oraz dobieramy wyszkolonych lektorów, że dzieci rozpoczynające kurs bardzo często kontynuują swoją przygodę z językiem angielskim przez wiele lat, aż do najwyższych stopni zaawansowania językowego.

JUNIOR

KURS DLA DZIECI W WIEKU 7-10 LAT

Nauka języka angielskiego w grupach JUNIOR prowadzona jest m.in. w formie zabaw, gier, piosenek i naturalnego sposobu przyswajania języka. Uczniowie mają też do dyspozycji specjalnie dobrany podręcznik, który zawiera omawiany materiał językowy oraz umożliwia powtarzanie i utrwalanie zdobytych wiadomości i umiejętności w domu.

Lektorzy prowadzący zajęcia są zarówno świetnie przygotowani pod względem merytorycznym, jak też metodycznym z uwzględnieniem specyfiki nauczania dzieci w tym wieku.

KIDS CLUB

KIDS_CLUB_LOGO.jpg

KURS DLA DZIECI W WIEKU 4-6 LAT

Kursy KIDS CLUB zorganizowane zostały z myślą o najmłodszych w wieku od 4-6 lat. Wspaniale przygotowani lektorzy zaprowadzą maluchów w świat przygód z językiem obcym. Jest to dla nich nowe doświadczenie, które jeśli jest odbierane pozytywnie, zaowocuje chęcią dalszej nauki. To zdobywanie wiedzy poprzez gry i zabawy, a także dla niektórych dzieci, pierwszy kontakt z rówieśnikami. Rolą nauczyciela jest stymulowanie procesów poznawczych dzieci i rozbudzanie w nich ciekawości oraz przygotowanie lekcji w taki sposób, by mali uczniowie chętnie brali w niej udział. Kursanci, którzy rozpoczynają naukę w wieku 4-6 lat dużo łatwiej przyswajają wiedzę na kolejnych poziomachPo ukończeniu kursu dzieci potrafią przedstawić się, reagują na polecenia oraz posługują się szerokim słownictwem z różnych zakresów. Wykazują się znajomością wielu piosenek, rymowanek, wierszyków, bajek i historyjek.