British School Praga

Oddział jednej z największych i najbardziej cenionych szkół językowych w Polsce.

Specjalizujemy  się w organizacji nauki języka angielskiego online dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego CEFR.

Uczymy metodą komunikatywną, która zapewnia wysoką skuteczność naszych szkoleń językowych.

Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie dlatego podjęliśmy decyzję o realizacji kursów w klasach wirtualnych - zajęcia są prowadzone na żywo przez lektora z wykorzystaniem bogatej w funkcje platformy szkoleniowej.

Zaufaj profesjonalistom

Certyfikat PASE - naucz się mówić z najlepszymi!

Certyfikat PASE przyznany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych. Rekomendacja PASE. Podczas inspekcji zewnętrzni audytorzy sprawdzili szkołę w zakresie: kwalifikacji nauczycieli, jakości nauczania, nadzoru metodycznego, profesjonalizmu zarządzania, doboru materiałów dydaktycznych, etyczności działań reklamowych.

Umiejętności i osobowość lektora są kluczem do sukcesu słuchaczy w efektywnym opanowaniu języka obcego.

Nasze kursy językowe prowadzone są przez zespół doskonale do tego przygotowanych lektorów. Dzięki nowoczesnym i skutecznym metodom nauczania, pomagamy szybko i bezstresowo podnosić poziom znajomości języka oraz ułatwiamy swobodne porozumiewanie się w codziennych kontaktach.

Samodzielna praca też ma znaczenia - nowoczesna platforma e-learningowa

Każda lekcja to szereg autentycznych materiałów i dopasowanych do nich ćwiczeń typu prawda/fałsz, uzupełnianie luk etc. Dodatkowo platforma oferuje różnorodne gry językowe w postaci szarad, krzyżówek oraz rebusów językowych. E-wykłady przybliżają kolejne działy, a cotygodniowe testy podsumowują poprzedni etap nauki.