Język Angielski Katowicecontent title

Szanowni Państwo !

British School w Katowicach w nowych lokalizacjach oraz w nowej odsłonie.

Zapraszamy do naszych nowych oddziałów:

Os. Odrodzenia - ul. Łętowskiego 18

Os. Witosa - ul. Witosa 23

Zapisz się już dziś i zyskaj specjalny rabat !

 

zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

 

606 118 717 / 501 27 87 83

 

katowice@britishschool.pl

 

 

Najlepsza szkoła angielskiego dla Twojego dziecka !

 

 11954573 1634403470173334 8863381189665644900 n

 

 

 

ZAPRASZAMY!!!

 

 

 

POLUB NAS NA FACEBOOKU !

 

Angielski Katowice

Jeżeli dojrzałeś do tego, by wyznaczyć sobie cel nauki języka angielskiego, musisz odwiedzić nasz Oddział British School w Katowicach.

To właśnie tu zrealizujesz swoje marzenie na takich warunkach, by nauka sprawiła ci radość, a godziny dostosowane były do twoich możliwości.

Dopasujemy twój wolny czas , bez względu na porę dnia. Nasza nowoczesność polega na zrozumieniu potrzeb klienta. My dostosujemy się do ciebie.

Tylko u nas odczujesz nowoczesne i skuteczne podejście do nauki języka. A wszystko dzięki kompetentnym , profesjonalnym lektorom i sprawdzonym metodom dydaktycznym. Oferujemy do twojej dyspozycji komputery z przyjaznymi programami na których będziesz mógł pogłębić bądź utrwalić zdobytą wiedzę. Dla twojej wygody możesz skorzystać z projektorów i tablic interaktywnych. Pamiętaj British School jest na twoje usługi.

Dodatkowo prowadzimy kursy weekendowe, kursy poranne czy też kursy grupowe dla firm z podziałem na poziom zaawansowania szkolenia.

Weź ze sobą syna lub córkę. Już teraz możecie uczyć się razem. Dla nich mamy grupy KIDS CLUB. Może po angielsku nawiążecie ze sobą lepszy kontakt. Każdy sposób jest dobry, jeśli przynosi skutek.

Nasze 16-letnie doświadczenie sprawi, że komunikowanie się w języku angielskim będzie tak samo proste, jak rozmowa w języku ojczystym.

Ważną innowacją jest sposób nauki w zespole. Dostosowujemy się do indywidualnego poziomu znajomości słów i zasobu wiedzy każdego kursanta. Dla początkujących to dodatkowa motywacja do pracy. Jednocześnie nauka przebiega  bezstresowo, gdyż jest w zasięgu jego aktualnej wiedzy.

Jeżeli dodamy platformę e-learningową zaopatrzoną w materiały dostosowane do aktualnego poziomu, gdzie w miarę wolnego czasu będziecie mogli pogłębiać swoją wiedzę , popracować nad wymową, czy wreszcie wirtualnie konwersować , to przecież jeszcze bardziej uatrakcyjniaofertę.

Pracujemy na bieżąco nad wszelkimi nowinkami, które mogą nawet w drobny sposób ułatwić naukę. Korzystamy z pomocy najlepszych specjalistów, wybieramy najskuteczniejsze metody szkoleń. Chcemy by nauka nie kojarzyła się z „wkuwaniem”, raczej  z przyjacielskimi dyskusjami, które uczą i z czasem spowodują że zaczniemy biegle władać językiem. Bez żadnych egzaminów, zaliczeń, koniecznych do zdania testów. Uczymy w miarę szybko i tylko od was będzie zależało jak szybko nam się uda . Cel mamy wspólny i mam nadzieję, że decydując się podjąć naukę chęci wam też nie zabraknie.

ZAUFAJ NAM.

Zobaczysz, że warto nam ufać. Przekonaj się do naszej oferty i odwiedź Oddział naszej szkoły. Sprawimy by szkolenie było ciekawe, uciekające od monotonności, a kiedy będzie taka potrzeba sprawimy, by było też intrygujące.

Zapamiętaj nasz adres i przyjdź.

Być może kiedyś uznasz ten krok, za jedą z ważniejszych decyzji w twoim życiu.

Szkoła językow BRITISH SCHOOL w Katowicach czeka na Ciebie.

 
licznik bloga