Maturzysto pomyśl o swoich egzaminach już dziś!!!

Bardzo ważny element oferty naszej szkoły stanowią kursy maturalne. Autorski program zajęć został drobiazgowo opracowany przez metodyków British School i uwzględnia wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej odnośnie egzaminu maturalnego

Matura Podstawowa- kurs przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach matury podstawowej. Nacisk kładziony jest na przełamanie bariery językowej i efektywną komunikację w języku angielskim.

Intensywność: 2 razy w tygodniu po 90 minut

Długość: 96 godzin lekcyjnych rocznie

10h konwersacji i podręczniki otrzymujecie GRATIS!!!

Liczebność grupy: 4 - 8 osób

Matura Rozszerzona kurs przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach matury rozszerzonej. W odróżnieniu od kursu podstawowego większy nacisk kładziony jest na zaawansowane struktury gramatyczne oraz jakość i formę działań językowych.

Intensywność: 2 razy w tygodniu po 90 minut

Długość: 96 godzin lekcyjnych rocznie

10h konwersacji i podręczniki otrzymujecie GRATIS!!!

Liczebność grupy: 4 - 8 osób


   < Wstecz