Ogólne kursy języka angielskiego przeznaczone dla  dorosłych

Kurs Jezykowy Dorosli

· kurs obejmuje 116 godzin lekcyjnych (2 razy w tygodniu po 90 minut)

    · grupy 6 - 12 osób

· kurs prowadzony jest na wielu poziomach zaawansowania

Schemat poziomów zaawansowania:

Elementary

Pre-intermediate

Intermediate

Upper – intermediate

Advanced

elementary - to poziom dla osób rozpoczynających swoja przygodę z językiem angielskim lub dla osób które wracają do nauki języka po dłuższej przerwie. Na zajęciach kursanci poznają podstawy języka , jednak od  samego początku zagadnienia językowe mają charakter praktyczny i pozwalają uczestnikom kursu na rozumienie i komunikację wzakresie podstawowych sytuacji z życia codziennego 

pre-intermediate – to poziom niższy średniozaawansowany, przeznaczony dla uczniów, którzy mieli wcześniej kontakt z językiem i opanowali jego podstawy. Kurs stanowi uzupełnienie i rozszerzeniem poziomu Beginner. Powtarzany jest materiał językowy zrealizowany na poziomie beginner oraz wprowadzane są nowe struktury gramatyczne i słownictwo. Kursanci porozumiewają się coraz płynniej.

intermediate - poziom średniozaawansowany jest kontynucją poziomu pre-intermediate. Znajomość języka na tym etapie pozwala na porozumiewanie się w języku angielskim w codziennych, często spotykanych, jak również mniej typowych sytuacjach. Wypowiedzi stają się coraz bardziej złożone pod względem gramatycznym i leksykalnym. Uczeń operuje czasami, jest w stanie wypowiedzieć się o przyszłości, teraźniejszości i przeszłości.

upper-intermediate –  poziom średiozaawansowany wyższy jest kontynuacją poziomu Intermediate. Osoby, które wcześniej nie uczęszczały na kursy na niższych poziomach muszą zakwalifikować się do grupy poprzez bezpłatny test wstępny (zachęcamy do napisania testu na naszej stronie). Na tym poziomie kursanci ugruntowują zdobytą wiedzę i aktywnie z niej korzystają. Po ukończeniu tego poziomu, uczestnicy znają już wszystkie czasy oraz inne zagadnienia i struktury gramatyczne. Potrafią opowiadać wydarzenia z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Dodatkowo wypowiedzi są wzbogacone o znacznie poszerzony zakres słownictwa.

advanced – poziomem zaprojektowany z myślą o tych którzy znają juz angielski na bardzo dobrym poziomie jednak wciąż chcieliby udoskonalać swoje umiejętności językowe a nie są zainteresowani kursem egzaminacyjnym. Zajęcia mają charakter głównie konwersacyjny, wspomagają ugruntowanie dotychczas zdobytej wiedzy.

 

Napisz test który pomoże Ci wybrać poziom dostosowany do Twoich potrzeb!

 

Kontakt z oddziałem


 

Ogólnopolska Szkoła Językowa British School Katowice

tel: 501 27 87 83

e-mail: katowice@britishschool.pl


    < Wstecz