Ogólnopolska Szkoła Języków Obcych British School działa od 1996 roku. Została założona w Olsztynie przez Roberta Pieczkowskiego, Macieja Jamiołkowskiego i Annę Sobotę - do dziś sprawujących nadzór nad dynamicznym  rozwojem szkoły. Od tego czasu z sukcesem uczymy języków obcych zarówno dzieci, jak i dorosłych, prowadzimy kursy specjalistyczne, egzaminacyjne, szkolenia dla firm i instytucji.

Obecnie aktywnie działa ponad 60 oddziałów British School w całej Polsce, uczących blisko 40 000 studentów. Co roku powstaje średnio 15 nowych szkół językowych pod szyldem British School. Tylko w tym dniu, w którym przeglądasz tę stronę internetową pedagodzy British School przekazali swoją wiedzę ponad 40 000 studentów w całej Polsce.

Na naszych kursach  uczymy swobodnego i skutecznego porozumiewania się w języku obcym. Wprowadzamy najnowsze techniki i metody nauczania. Nie skupiamy się jednak na jednej metodzie, ale próbujemy połączyć różne strategie najlepszego dotarcia do ucznia, tak aby nauka była jak najbardziej efektywna. Każdy z lektorów ma za zadanie rozróżnić indywidualne cechy ucznia i dostosować do niego odpowiednią metodę. Nie mniej jednak, główny nacisk kładziemy na konwersację, co jest głównym celem nauki języka. Jednak bez znajomości gramatyki nie ma szansy na poprawne komunikowanie się.


Dlatego zajęcia w większości prowadzą polscy specjaliści i native speakerzy . Dzięki temu mamy wysokie wyniki egzaminów Cambridge, zadowolonych uczniów kontynuujących naukę przez wiele lat. W nadzorze metodycznym pomagają nam specjaliści z Oxford University Press, którzy organizują dla naszych lektorów szkolenia, dostarczają materiały przygotowane specjalnie z myślą o naszej szkole. Wysoki poziom nauczania został dostrzeżony zresztą w corocznych rankingach czasopisma Newsweek, gdzie zajmujemy najwyższe miejsca.


    < Wstecz