LEKTORZY


 

BLICHARSKA JOANNA

JOANNA BLICHARSKA


Język angielski. Absolwentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Studentka Bioetyki. W swojej pracy największą uwagę poświęcam rozwijaniu umiejętności komunikowania się w języku obcym oraz poszerzaniu wiedzy kursantów na temat otaczającego ich świata. W wolnym czasie najbardziej lubię czytać o etologii i ewolucji człowieka. Poza tym staram się oglądać filmy tak często, jak pozwala mi na to czas. Na zajęciach to ja staję się reżyserem, a moi słuchacze…? - Zawsze grają pierwszoplanowe role.

 

GODLEWSKA PAULINA

 PAULINA GODLEWSKA


Język angielski i hiszpański. Absolwentka Iberystki i Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuję się w pracy z młodzieżą i dorosłymi. W wolnym czasie czytam książki oraz podróżuję. Obserwowanie postępów moich uczniów jest dla mnie niczym odkrywanie kart ekscytującej lektury.

 

 PAWLIKOWSKA BLANKA
BLANKA PAWLIKOWSKA


Język hiszpański. Absolwentka Filologii Hiszpańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Wierzę, że można połączyć miły i sympatyczny klimat zajęć z atmosferą pracy i konkretnymi wyzwaniami. W wolnych chwilach realizuję krótkie formy filmowe, żegluję i planuję nowe podróże. Na zajęciach, tak jak w życiu, obmyślam różne drogi aby dotrzeć do celu.

 

Michalik Daria
DARIA MICHALIK


Język francuski i angielski. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek Nauczanie języka francuskiego oraz angielskiego. Specjalizuję się szczególnie w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Praca z nimi sprawia mi wielką przyjemność. Podczas zajęć jestem kreatywna i wykorzystuję rozmaite metody dydaktyczne tak, aby nauka dla moich małych słuchaczy była ciekawa, przyjemna oraz skuteczna.

 

PIOTROWSKA BEATA

BEATA PIOTROWSKA


Język angielski. Absolwentka Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego oraz Kulturoznawstwa w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Lubię pracę z dziećmi i młodzieżą. Czas wolny chętnie spędzam z dobrą książką lub filmem. Moje hobby to decoupage i architektura wnętrz. Interesujące i efektywne zajęcia są jak dobrze urządzone wnętrze – funkcjonalne i zawsze dopasowane do potrzeb odbiorcy.

 

MARCHEWKA ANGELIKA
ANGELIKA MARCHEWKA


Język włoski i angielski. Studentka tłumaczeń specjalistycznych Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Lingwistyki Stosowanej. Praktyczne doświadczenie zdobywałam m.in. na stażu we Włoskiej Izbie Handlowo - Przemysłowej w Warszawie oraz przy współpracy z Włoskim Instytutem Handlu Zagranicznego. W czasie wolnym gram na gitarze i czytam. Najbardziej interesują mnie klasyki literatury i książki o modzie. Inspirują mnie podróże, szczególnie do stolicy Włoch. Rzym – to wieczne miasto. Nauczanie języków – to moja niegasnąca pasja, którą staram się dzielić z innymi.

 

ANDRZEJEWSKA MAŁGORZATA

MAŁGORZATA ANDRZEJEWSKA


Metodyk i lektor British School Wołomin. Autorka metody puzzLINGUA©. Język niemiecki i hiszpański. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języka Niemieckiego i Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem pragmatykiem z szesnastoletnim doświadczeniem i zapałem do przekazywania wiedzy. „Niemiecka precyzja, hiszpański temperament” – te słowa trafnie opisują mój styl pracy. Precyzja, bo jasno stawiam wymagania, temperament zaś przejawia się energią w działaniu. Na co dzień pracuję z młodymi ludźmi i sprawiam, że języki przestają być dla nich obce.

 

 

 


Masz pytania?

skontaktuj się z nami