Bs kidsmniejszy2KIDS


to poziom, na którym dzieci w wieku 4 - 6 lat odkrywają świat w nowy sposób, za pomocą obcego języka. Jest to dla nich nowe doświadczenie, które – jeśli jest odbierane pozytywnie – zaowocuje chęcią dalszej nauki. To zdobywanie wiedzy poprzez gry i zabawy, a także – dla niektórych dzieci – pierwszy kontakt z rówieśnikami.

Kurs obejmuje: 

56 godzin lekcyjnych,

2 razy w tygodniu po 45 min.

Rolą nauczyciela jest stymulowanie procesów poznawczych dzieci i rozbudzanie w nich ciekawości świata. Nasi lektorzy przygotowują zajęcia w taki sposób, by najmłodsi Słuchacze chętnie brali w nich udział i nie zdążyli się zmęczyć. Lekcja, która trwa 45 minut, składa się z kilku punktów zwrotnych – tak, aby cały czas podtrzymywać zainteresowanie maluchów. Kursanci, którzy rozpoczynają naukę w wieku 5 – 6 lat o wiele łatwiej przyswajają wiedzę na kolejnych poziomach, a ich nie do końca ukształtowany aparat mowy ułatwia wymowę obco brzmiących dźwięków. Po ukończeniu kursu dzieci potrafią przedstawić się, reagują na polecenia oraz posługują się słownictwem z różnych zakresów tematycznych.

Juniors 0 - 2


to poziomy dla dzieci pomiędzy 7. a 10. rokiem życia. Zajęcia prowadzone są w urozmaicony sposób po to, aby rozbudzić w najmłodszych Słuchaczach pasję do nauki języka obcego, którego znajomość na pewno zaowocuje w przyszłości.

Kurs obejmuje:

Dla Junior 0:

75 godzin lekcyjnych,

2 razy w tygodniu po 60 minut

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach 15:45-16:45

Dla Junior 1 i 2:

100 godzin lekcyjnych.

2 razy w tygodniu po 80 minut

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach 17:00-18:20

fotolia 118483909

 

 

 

 


Masz pytania?

skontaktuj się z nami