Queen of the Office - Karolina, czyli serce i dusza szkoły

 Pani Karolina pomoże w każdej sytuacji, odpowie na wszystkie pytania z wielkim uśmiechem na twarzy :) 
 Zawsze rozwiąże każdy problem i służy pomocą zarówno Rodzicom, ich pociechom, jak i całemu zespołowi British School.

 

           Ilona Wojciechowska - Nowaczyk  -> Director of Studies

Nasz Dos jest z wykształcenia socjologiem i filologiem, a o zawodzie nauczyciela marzyła odkąd przeczytała Anię z Zielonego Wzgórza. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, a od ponad dwóch zajmuje się również organizacją i zarządzaniem zespołem lektorskim. Czuwa nad programem, standardami nauczania i metodyką naszej szkoły, nadal jednak najbardziej lubi wyszukiwać nowe, inspirujące sposoby na zachęcenie młodszych i starszych do nauki języków. Prywatnie pasjonatka podróżowania, biegania i gier planszowych oraz mama trójki dzieci. Uczy się z zapałem języka hiszpańskiego i marzy o maratonie w Barcelonie.


 

            Sylwia Wawrzyniak -> Lektor

Ukończyła studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej ze specjalnością wczesne nauczanie języka angielskiego oraz Business English na Uniwersytecie SWPS. Prawie dwa lata spędziła w Londynie doskonaląc swój język angielski. Nauczaniem zajmuje się od 2009 roku. Podczas zajęć dba o przyjazną atmosferę i wykorzystuje nowoczesne technologie. Ceni kreatywność oraz zaangażowanie swoich uczniów. Interesuje się dwujęzycznością dzieci oraz nauczaniem języka angielskiego w oparciu o elementy literatury dziecięcej.
 
 
 
 
              Piotr Masełbas-> Lektor
 
Absolwent Pedagogiki i Nauczania Języka Angielskiego Uniwersytetu Gdańskiego. Miłośnik klasycznego brytyjskiego akcentu i staroangielszczyzny. Ukierunkowany na komunikację i prawidłową wymowę. Ma talent do wyjaśniania skomplikowanych zagadnień w prosty sposób. Entuzjasta rekonstrukcji historycznych, fantastyki, gier komputerowych. Udziela się w różnych projektach jako gitarzysta i basista.
 
 
 
 
          Aneta Szylbert-Wijaszka-> Lektor
 
Absolwentka filologii hiszpańskiej, ale także magister kulturoznawstwa Ameryki Łacińskiej i Karaibów UW. Na jej zajęciach dużo się mówi o kulturze, która jest nierozłączna z językiem, bo przecież każdy język jest odzwierciedleniem rzeczywistości, w jakiej żyją jego użytkownicy. Profe Aneta uwielbia gramatykę i stara się tą miłością zarazić swoich słuchaczy. Nie lubisz gramatyki? Na pewno nam się uda to zmienić !  

 
 
      Anna Opalińska -> Lektor
Absolwentka Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Tłumacz i nauczyciel języka niemieckiego z ponad 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach. Język niemiecki towarzyszy jej od przedszkola i szkoły podstawowej w Niemczech. Prywatnie mama 3 dzieci, zimą czas spędza na nartach, latem na wodą.
 
 
         Teacher Moses Igri
 
 Jest native speakerem z kwalifikacjami do nauczania języka angielskiego - posiada certyfikat TESOL. Od siedmiu lat uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Podczas pracy, która jest jednocześnie jego pasją, zwraca ogromną uwagę na doskonalenie umiejętności komunikacyjnych. Teacher Moses bardzo lubi rozmawiać ze swoimi uczniami. Stara się utrzymywać atmosferę, w której słuchacze szybko i chętnie nabywają swoje umiejętności i robi wszystko, by nie bali się mówić i przełamali barierę językową. W wolnym czasie spaceruje, ogląda filmy i seriale na Netflixie. Bardzo lubi koty.