Queen of the Office - Karolina, czyli serce i dusza szkoły

 Pani Karolina pomoże w każdej sytuacji, odpowie na wszystkie pytania z wielkim uśmiechem na twarzy :) 
 Zawsze rozwiąże każdy problem i służy pomocą zarówno Rodzicom, ich pociechom, jak i całemu zespołowi British School.


 

            Teacher Sylwia W.

Ukończyła studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej ze specjalnością wczesne nauczanie języka angielskiego oraz Business English na Uniwersytecie SWPS. Prawie dwa lata spędziła w Londynie doskonaląc swój język angielski. Nauczaniem zajmuje się od 2009 roku. Podczas zajęć dba o przyjazną atmosferę i wykorzystuje nowoczesne technologie. Ceni kreatywność oraz zaangażowanie swoich uczniów. Interesuje się dwujęzycznością dzieci oraz nauczaniem języka angielskiego w oparciu o elementy literatury dziecięcej.
 
 
              Teacher Sylwia M.L.
 

Lektorka od 2002 roku. Ukończyła Uniwersytet Śląski z tytułem magistra filologii angielskiej ze specjalnością nauczyciel języka angielskiego. Prowadzi zajęcia we wszystkich grupach wiekowych począwszy od dzieci przedszkolnych. Nauczanie słuchaczy w różnym wieku pozwala na poznanie potrzeb i dynamiki uczenia się każdej z grup. Indywidualne podejście do słuchaczy,  różnorodność metod nauczania oraz stworzenie dobrej atmosfery na zajęciach, która pozwala w naturalny sposób przyswajać wiedzę, to klucze do sukcesu każdego słuchacza.

 

          Teacher Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, absolwentka filologii angielskiej, współtwórca platformy tłumaczeniowej "Google Translate". Specjalizuje się w przygotowaniu do egzaminów językowych, w tym do egzaminów Cambridge oraz egzaminów doktorskich. W trakcie prowadzenia zajęć przykłada ogromną wagę do autonomii uczenia się, nauczania multisensorycznego, prezentacji "żywego języka" z wykorzystaniem multimediów. W wolnym czasie uprawia bieganie i strzelectwo oraz pasjonuje się tańcem i grami planszowymi.

 

 
            Teacher Piotr
 
Absolwent Pedagogiki i Nauczania Języka Angielskiego Uniwersytetu Gdańskiego. Miłośnik klasycznego brytyjskiego akcentu i staroangielszczyzny. Ukierunkowany na komunikację i prawidłową wymowę. Ma talent do wyjaśniania skomplikowanych zagadnień w prosty sposób. Entuzjasta rekonstrukcji historycznych, fantastyki, gier komputerowych. Udziela się w różnych projektach jako gitarzysta i basista.
 
 
 
 
         Pofe Aneta
 
Absolwentka filologii hiszpańskiej, ale także magister kulturoznawstwa Ameryki Łacińskiej i Karaibów UW. Na jej zajęciach dużo się mówi o kulturze, która jest nierozłączna z językiem, bo przecież każdy język jest odzwierciedleniem rzeczywistości, w jakiej żyją jego użytkownicy. Profe Aneta uwielbia gramatykę i stara się tą miłością zarazić swoich słuchaczy. Nie lubisz gramatyki? Na pewno nam się uda to zmienić ! 
 
 
 
         Teacher Moses 
 
 Jest native speakerem z kwalifikacjami do nauczania języka angielskiego - posiada certyfikat TESOL. Od siedmiu lat uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Podczas pracy, która jest jednocześnie jego pasją, zwraca ogromną uwagę na doskonalenie umiejętności komunikacyjnych. Teacher Moses bardzo lubi rozmawiać ze swoimi uczniami. Stara się utrzymywać atmosferę, w której słuchacze szybko i chętnie nabywają swoje umiejętności i robi wszystko, by nie bali się mówić i przełamali barierę językową. W wolnym czasie spaceruje, ogląda filmy i seriale na Netflixie. Bardzo lubi koty.