British School

British School Warszawa Targówek jest oddziałem jednej z największych i najbardziej prestiżowych szkół językowych w Polsce. Nasi Lektorzy to starannie wyselekcjonowani specjaliści, którzy dzięki nowoczesnym metodom nauczania potrafią skutecznie przekazywać swoja bogatą wiedzę.

Do dyspozycji naszych Słuchaczy mamy pięć nowoczesnych, klimatyzowanych sal lekcyjnych. Wszystkie sale są widne i przestronne, wyposażone w nowoczesne tablice interaktywne. Nauka w takich warunkach jest nie tylko przyjemniejsza ale przede wszystkim bardziej efektywna.

Zaufaj profesjonalistom

TABLICE INTERAKTYWNE

Jako pierwsza szkoła językowa w Polsce wyposażyliśmy wszystkie nasze sale lekcyjne w nowoczesne tablice interaktywne. Dzięki nim nauka języka jest dużo ciekawsza i angażująca. Tablice interaktywne dają naszym lektorom możliwość korzystania różnorodnych materiałów multimedialnych. Dynamiczny i interaktywny przekaz skupia uwagę pozwalając lepiej zrozumieć i zapamiętać materiał prezentowany na zajęciach.

PLATFORMA E-LEARNING

Jako jedna z nielicznych szkół językowych w Polsce posiadamy własną, w pełni funkcjonalną platformę e-learningową. Jest ona bezpłatna dla wszystkich naszych studentów. Platforma dostępna jest przez Internet. Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach. Publikowane tam treści są stale rozszerzane i uaktualniane. Pracuje nad tym nasz zespół metodyków. To idealne narzędzie, dla wszystkich, którzy cenią sobie systematyczność i samodzielną pracę językiem obcym.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Decydując się na wybór szkoły językowej warto wziąć pod uwagę jej renomę oraz opinie niezależnych ekspertów. British School wielokrotnie zajmowała czołowe miejsca w rankingach szkół językowych, organizowanych przez takie pisma jak studencki magazyn „Dlaczego”, czy też uznany tygodnik „Newsweek”. Posiadamy również liczne certyfikaty jakości, potwierdzające najwyższe standardy prowadzonych przez nas kursów.