ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY 2023/2024
ZAPISY...CZAS START!! 😎

Kochani Słuchacze ruszamy z zapisami na nasze kursy, które rozpoczynają się już od października. Nie zwlekaj i zapisz się jeszcze w sierpniu👌💪

Zobacz szczegóły

Nasza oferta

Język angielski

Czytaj więcej

Język włoski

POZIOMY NAUCZANIA:
LIVELLO ELEMENTARE
LIVELLO MEDIO
LIVELLO MEDIO
LIVELLO SUPERIORE

Czytaj więcej

Język niemiecki

POZIOMY NAUCZANIA:
POZIOM ANFÄNGER (POCZĄTKUJĄCY)
POZIOM MITTELFORTGESCHRITTENE (ŚREDNIO ZAAWANSOWANY)
POZIOM FORTGESCHRITTENE (ZAAWANSOWANY)
POZIOM ZERTIFIKAT DEUTSCH
POZIOM ZENTRALE MITTELSTUFENPRÜFUNG
POZIOM ZENTRALE OBERSTUFENPRÜFUNG

Czytaj więcej

Język hiszpański

POZIOMY NAUCZANIA:
NIVEL ELEMENTAL
NIVEL BASICO
NIVEL MEDIO
NIVEL AVANZADO

Czytaj więcej

Język francuski

POZIOMY NAUCZANIA:
DEBUTANTS
FAUX DEBUTANTS
MOYEN
INTERMEDIARE
AVANCE

Czytaj więcej

British School

Oddział Warszawa Targówek
British School Warszawa Targówek

Szkoła językowa – Warszawa, Targówek 

Jesteśmy oddziałem jednej z największych i najbardziej renomowanych szkół językowych w Polsce. Każdego roku z usług naszej szkoły językowej korzystają tysiące uczniów na terenie całego kraju, także warszawskiej dzielnicy Targówek. British School Oddział Targówek oferuje kompleksową ofertę dydaktyczną w zakresie nauczania najbardziej popularnych wśród uczniów języków obcych, takich jak język angielski, włoski, niemiecki, hiszpański i francuski. 

 

Organizując nasze kursy językowe – zarówno grupowe, jak i kursy indywidualne korzystamy wyłącznie z nowoczesnych metod i technik nauczania, co pozwala nam wspierać równoległy rozwój kompetencji językowych naszych kursantów we wszystkich czterech obszarach: słuchania ze zrozumieniem, mówienia, czytania ze zrozumieniem oraz redagowania wypowiedzi pisemnych. 

 

Zapewniamy fachowe wsparcie dydaktyczne i merytoryczne na każdym poziomie nauki języka obcego, jednocześnie umożliwiając uczniom zdobywanie i trenowanie nowych umiejętności językowych za pośrednictwem naszej platformy e-learningowej. Kurs angielskiego na platformie, podobnie jak każdego innego języka daje możliwość powtarzania słownictwa oraz ćwiczenia gramatyki w zakresie odpowiadającym zakresowi materiału na kursie stacjonarnym na danym poziomie zaawansowania. 

Więcej o szkole