Nasza szkoła istnieje od 1996 roku.

W ponad 30 ogólnopolskich oddziałach British School realizujemy spójną strategię dydaktyczną, opartą na najlepszych standardach potwierdzonych licznymi wyróżnieniami oraz certyfikatami jakości.

Kursanci przekraczając próg British School, trafiają pod opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycieli.

Pracują dla nas ludzie z pasją, którzy profesjonalnie i z zaangażowaniem realizują misję szkoły.

Tablice i monitory interaktywne

Jako pierwsza szkoła językowa w Polsce wyposażyliśmy wszystkie nasze sale lekcyjne w nowoczesne tablice interaktywne.

Oddział w Imielinie poszedł o krok dalej decydując się na nowocześniejsze monitory interaktywne.

Dzięki nim nauka języka jest dużo ciekawsza i angażująca.

Tablice i monitory interaktywne dają naszym lektorom możliwość korzystania różnorodnych materiałów multimedialnych.

Dynamiczny i interaktywny przekaz skupia uwagę pozwalając lepiej zrozumieć i zapamiętać materiał prezentowany na zajęciach.

Platforma e-learning

Jako jedna z nielicznych szkół językowych w Polsce posiadamy własną, w pełni funkcjonalną platformę e-learningową.

Jest ona bezpłatna dla wszystkich naszych kursantów

Platforma dostępna jest przez Internet i umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału omawianego na zajęciach.

Publikowane tam treści są stale rozszerzane i uaktualniane.

Pracuje nad tym nasz zespół metodyków czyniąc to narzędzie idealnym dla wszystkich, którzy cenią sobie systematyczność i samodzielną pracę językiem obcym.

Nagrody i wyróżnienia

Decydując się na wybór szkoły językowej warto wziąć pod uwagę jej renomę oraz opinie niezależnych ekspertów.

British School wielokrotnie zajmowała czołowe miejsca w rankingach szkół językowych, organizowanych przez takie pisma jak studencki magazyn „Dlaczego”, czy też uznany tygodnik „Newsweek”.

Posiadamy również liczne certyfikaty jakości, potwierdzające najwyższe standardy prowadzonych przez nas kursów.