Angielski dla dzieci

 

KIDS CLUB to poziom, na którym 3-6 latkowie odkrywają świat w nowy sposób, za pomocą obcego języka.

Jest to dla nich nowe doświadczenie, które, jeśli jest odbierane pozytywnie, zaowocuje chęcią dalszej nauki.

To zdobywanie wiedzy poprzez gry i zabawy, a także, dla niektórych dzieci, pierwszy kontakt z rówieśnikami.Rolą nauczyciela jest stymulowanie procesów poznawczych dzieci i rozbudzanie w nich ciekawości oraz przygotowanie lekcji w taki sposób, by mali uczniowie chętnie brali w niej udział i nie zdążyli się zmęczyć.

Lekcja, która trwa 45 - 60 minut musi być zróżnicowana, składać się z kilku punktów zwrotnych, tak by cały czas podtrzymywać zainteresowanie dzieci.

Kursanci, którzy rozpoczynają naukę w wieku 3-6 lat dużo łatwiej przyswajają wiedzę na kolejnych poziomach, a ich nie do końca ukształtowany aparat mowy ułatwia wymowę obco brzmiących dźwięków.

Po ukończeniu kursu dzieci potrafią przedstawić się, reagują na polecenia oraz posługują się słownictwem z różnych zakresów.

Dzieci, które zaczynają naukę w wieku lat 3 i 4 przechodzą przez 3 poziomy zaawansowania w grupach Kids.


Na każdym kolejnym poziomie wprowadzane są nowe elementy leksykalne i gramatyczne oraz powtarzane te, które dzieci już przyswoiły. Dzieci nagradzane są obrazkami, nie ocenami.

Na poziomach 1-2 rozwijane są przede wszystkim umiejętności słuchania i mówienia, a także umiejętności psychomotoryczne dzieci.

Na poziomie 2-3 dzieci zaczynają naukę pisania po śladzie.

Począwszy od poziomu pierwszego dzieci poznają święta i obyczaje celebrowane w krajach anglojęzycznych, co przyczynia się do szerokiego rozwoju intelektualnego młodych kursantów a także do rozbudzania wrażliwości na inne kultury.

 

Kids Club w British School

 

SCHEMAT POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA 

KIDS CLUB 1 (3-4 lata)

KIDS CLUB 2 (5 lat)

KIDS CLUB 3 (6 lat)


 

Intensywność:

2 razy w tygodniu po 45 minut (Kids Club 1)


2 raz w tygodniu po 60 minut (Kids Club 2 i 3)

w tym
dodatkowe konsultacje z lektorem

 


ZADZWOŃ

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ OD DZIŚ!IMIELIN

UL. APTECZNA 6

TEL.: 32 70 80 777

E-MAIL: imielin@britishschool.pl