Kids Club

content title

 

Na tych zajęciach dzieci odkrywają świat w nowy sposób, za pomocą obcego języka. Jest to dla nich nowe doświadczenie, które, jeśli jest odbierane pozytywnie, zaowocuje chęcią dalszej nauki. To zdobywanie wiedzy poprzez gry i zabawy, a także, dla niektórych dzieci, pierwszy kontakt z rówieśnikami. Na zajęciach uczniowie poznają obyczaje i święta celebrowane w krajach anglojęzycznych, co przyczynia się do szerszego rozwoju intelektualnego, a także rozbudza wrażliwość na inne kultury.
Po ukończeniu kursu dzieci potrafią przedstawić się, reagują na polecenia oraz posługują się słownictwem z różnych zakresów tematycznych. 

   

                                              

 

 

 

 

W trakcie kursu nie brakuje kreatywnej zabawy połączonej z nauką j. angielskiego. Nie od dzis wiadomo, że zabawata to najlepszy sposób na nauką dla naszych najmłodszych uczestników kursu. Tak też było na ostatnich zajęciach kursów przypadających na rok szkolny 2015/2016. Liczymy na to, że dzieci zawsze będą miło wspominać czas spędzony w naszej szkole a z częścią z nich mamy nadzieję spotkać się w październiku.

 

 

 

 

 

 

Nasi lektorzy zawsze dbają, żeby spotkania były prowadzone w sposób kreatywny. Naukę języka angielskiego najlepiej łączyć z zajęciami, na których dziecko bez wątpienia nie będzie się nudzić. Przykładem tego są poniższe zdjęcia pochodzące z zajęć wielkanocnych przeprowadzonych w naszej szkole: