Merry Christmas!
Szanowni Państwo Informujemy, że w dniach 24.12-01.01 szkoła jest zamknięta i zajęcia w tych dniach nie odbywają się. Serdecznie zapraszamy na zajęcia od 2 stycznia😊 Merry Christmas! 🎁🎄...
Zobacz szczegóły

British School

Oddział Warszawa Wola - Centrum
British School Warszawa Wola - Centrum

British School Warszawa Wola i Centrum to oddział jednej z największych i najbardziej renomowanych szkół językowych w Polsce. Oferujemy wysokiej jakości kształcenie nowoczesnymi i skutecznymi metodami dydaktycznymi w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim oraz włoskim.

Nasza kadra i poziom nauczania

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycieli, prowadzącą zajęcia w przyjaznej atmosferze, aby efektywnie wykorzystać Twój czas. Naszym celem jest zapewnienie edukacji językowej na najwyższym poziomie, dopasowując program nauczania do potrzeb indywidualnych oraz grupowych. W Naszej ofercie znajdą Państwo również kursy przeznaczone dla firm. Zajęcia prowadzone są dla młodzieży i dorosłych, a z myślą o najmłodszych stworzyliśmy KIDS CLUB, który pomoże maluchom zdobyć wiedzę poprzez gry i zabawy, a także odkryć świat w nowy sposób, za pomocą języka obcego. Oferujemy również kursy przygotowujące do matury podstawowej lub rozszerzonej, egzaminu gimnazjalnego oraz kursy konwersacyjne.

Komfort i zadowolenie

Dostosowując się do potrzeb naszych kursantów proponujemy kursy poranne dla osób dysonujących wolnym czasem od rana, kursy sobotnie proponujemy dla osób posiadającym wolny czas w soboty w godzinach porannych oraz kursy indywidualne będące elastyczną formą nauczania, dostosowując termin, częstotliwość oraz program zajęć do indywidualnych oczekiwań kursantów.

Platforma e-learningowa

British School posiada również nowoczesną, funkcjonalną, a przede wszystkim bezpłatną platformę e-learningową stworzoną specjalnie dla studentów uczących się w naszej szkole. Daje ona możliwość nauki języków obcych przez Internet z każdego miejsca na świecie, wykorzystując materiały udostępniane podczas kursów.

Wynajem sal konferencyjnych

Nasza szkoła oferuje również wynajem odpowiednio wyposażonych sal lekcyjnych przystosowanych na szkolenia, konferencje czy różnego rodzaju spotkania.

Rabaty

Dla osób zainteresowanych nauką w naszej szkole przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

 

British School Warszawa Wola to oddział jednej z największych i najbardziej renomowanych szkół językowych w Polsce.

Oferujemy wysokiej jakości kształcenie nowoczesnymi i skutecznymi metodami dydaktycznymi.

 

Więcej o szkole