BS KIDS logotyp 800x679DRODZY RODZICE!!!!!
KIDS CLUB zaprasza na naukę języka angielskiego dzieci w wieku 3-6 lat.

Zajęcia prowadzone są w formie zabawy. Jest to poziom na którym młodzi kursanci nie potrzebują wyspecjalizowanych metod nauczania. Jednocześnie jest to wiek, w którym dzieci osłuchują się z językiem. Zadaniem lektora prowadzącego jest mówienie do dzieci po angielsku, a dzieci powtarzają słówka i dzięki temu je zapamiętują. Już po 1 roku nauki Państwa pociechy potrafią się przywitać, przedstawić, liczyć do 10, nazywają członków rodziny, części ciała, jedzenie, zwierzęta, zabawki, ubrania a także śpiewają piosenki po angielsku. Ich postępy są szybko zauważalne, a dzieci uczą się w sposób jak najmniej stresujący. Dbają o to nasi mili, wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy z przygotowaniem pedagogicznym.

Zajęcia trwają 45 minut i są prowadzone w małych grupach od 5 do 8 osób, dzięki czemu każde dziecko ma duży kontakt z nauczycielem. Ogromna większość lekcji odbywa się prawie wyłącznie po angielsku, a zajęcia przyjmują formę zabawy, gier i ruchu, z udziałem muzyki i zabawek edukacyjnych. W ten sposób dzieci odkrywają świat w nowy sposób, za pomocą obcego języka. To dla nich nowe doświadczenie i jeżeli zostanie odebrane pozytywnie, na pewno zaowocuje chęcią dalszej nauki i poczuciem własnej wartości :-)

Z naszej strony możemy się pochwalić niemal 100% wskaźnikiem kontynuacji nauki w kolejnych latach. Oznacza to, że jeśli Państwa dziecko zacznie naukę angielskiego w miły, bezpieczny ale i ciekawy sposób, to z pewnością nie zakończy nauki po 1 zajęciach lub 1 roku. Nauka u nas różni się od nauki w przedszkolach i szkołach publicznych, gdzie duże grupy i mało urozmaicone zajęcia nie sprzyjają nauce i kojarzą się raczej z obowiązkiem. U nas zajęcia są przeżyciem i przyjemnością dla najmłodszych i chętnie do nas wracają :-)

Zapraszamy na zajęcia próbne i zajęcia, które organizowane są w ustalone dni tygodnia - w zależności od zbierających się grup. Proszę pamiętać, że zainteresowanie tymi grupami jest zawsze duże, a liczba miejsc w grupach jest ograniczona. Zainteresowanych prosimy o śmiały kontakt z sekretariatem.