MATURA

Kurs przygotowujący do Matury

O kursie

Kurs dla maturzystów

Nasze kursy maturalne już od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Autorski program zajęć został opracowany przez metodyków British School i uwzględnia wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej odnośnie egzaminu maturalnego. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach egzaminu maturalnego.

 

 

Oferujemy kursy angielskiego dla maturzystów na dwóch poziomach zaawansowania

Matura Podstawowa

kurs przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym.  Nacisk kładziony jest na przełamanie bariery językowej i efektywną komunikację w języku angielskim. Ponadto stanowi powtórzenie niezbędnych form gramatycznych. 

Matura Rozszerzona

kurs przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. W odróżnieniu od kursu podstawowego, większy nacisk kładziony jest na zaawansowane struktury gramatyczne oraz jakość i formę działań językowych.

 

 

        

Poziomy

Matura Podstawowa

Matura Rozszerzona 

Długość

100

100

godz.

godz.

 piątek lub  sobota

Intensywność

2 x

2 x

90 min

90 min

1 x 180 min

W ramach kursu słuchacze odbędą zajęcia z native speakerem oraz dodatkowe konsultacje lektorskie

Grupa

6-14 osób