Od 25 maja 2018 r. w Unii Europejskiej stosujemy przepisy Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych (RODO), czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Stosowanie przepisów RODO jest okazją, aby poinformować Państwa o tym, jak chronimy i przetwarzamy Państwa dane osobowe i jakie w związku z tym przysługują uprawnienia. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na obowiązujący na stronie regulamin. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Obsługa firm

content title

British School stworzyliśmy zespoły zajmujące się wyłącznie współpracą z firmami.

Tworzą je konsultanci o wykształceniu ekonomicznym oraz filologicznym. Do zadań zespołu należą konsultacje dotyczące określenia strategii rozwoju kadry pracowniczej w zakresie podnoszenia kwalifikacji językowych, doradztwo i dobór właściwego profilu szkolenia językowego (ogólne, biznesowe, inne), określenie optymalnego wymiaru czasowego kursu, kwalifikacja pracowników do poszczególnych grup zaawansowania oraz stały nadzór nad prowadzonym szkoleniem.

Jedną z najważniejszych korzyści wynikających ze współpracy z British School jest dobór charakteru szkoleń językowych do potrzeb konkretnych grup pracowniczych.