Franchising

Sukces leży w twoich rękach !

Ogólnopolska Szkoła Języków Obcych British School zaprasza do współpracy!

Twoim marzeniem jest prowadzenie własnej firmy? Nie wiesz jak zacząć? A może boisz się ryzyka?

W dzisiejszych czasach samodzielny debiut na rynku przedsiębiorców może okazać się niezwykle trudny do zrealizowania.
Pomożemy Ci odnieść sukces i czerpać korzyści z prowadzenia własnego biznesu!

 

Kim jesteśmy?

British School działa na rynku od roku 1996. Obecnie jesteśmy największą szkołą języków obcych w Polsce. Na terenie całego kraju funkcjonuje ponad 40 naszych oddziałów. Oferujemy naukę języków obcych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Od samego początku wspieramy rozwój naszych klientów przede wszystkim poprzez indywidualne podejście do każdego z nich. Posiadamy szeroką ofertę edukacyjną, prowadzimy m.in. kursy specjalistyczne, egzaminacyjne, a także szkolenia dla firm i instytucji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy sprostać potrzebom naszych klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. Stawiamy na skuteczne metody nauczania. Jako pierwsza szkoła językowa w Polsce wyposażyliśmy nasze sale lekcyjne w nowoczesne tablice interaktywne, które umożliwiają wykorzystywanie różnorodnych materiałów multimedialnych. Ponadto jako jedni z nielicznych dysponujemy własną platformą e-learningową, stanowiącą idealne narzędzie dla tych, którzy cenią sobie systematyczność. Najwyższe standardy prowadzonych przez nas kursów potwierdzane są przez liczne certyfikaty jakości oraz wysokie pozycje w rankingach szkół językowych, organizowanych m.in. przez uznany tygodnik „Newsweek”.

 

Co nas wyróżnia?

szeroka oferta edukacyjna

wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów

innowacyjne techniki i metody nauczania

współpraca z Oxford University Press

liczne certyfikaty i wyróżnienia

wysoka zdawalność egzaminów Camridge

wieloletnie doświadczenie

umocniona pozycja na rynku

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Branża edukacyjna cieszy się coraz to większą popularnością. Nauka języków obcych to w dzisiejszych czasach nie tylko chęć rozwoju, zdobywania wiedzy czy poszerzania horyzontów. Często staje się ona przede wszystkim swoistym standardem, bez którego ciężko byłoby nam obecnie funkcjonować. Nieustanny rozwój rynku stawia przed nami coraz to nowsze wymogi, którym staramy się sprostać. Rodząca się w nas potrzeba ciągłego kształcenia sprawia, iż poszukujemy najskuteczniejszych metod.

Program British School Franchising to idealne rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na rozwój i cenią sobie niezależność. Z nami rozwiniesz skrzydła! Oferujemy Ci bezpłatne szkolenia, stałe wsparcie oraz pomoc w rozwoju własnego biznesu. Zapewnimy Ci dostęp do autorskiego programu metodycznego oraz wszelkich niezbędnych materiałów. Umożliwimy Ci udział w corocznej kampanii reklamowej. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki stale rosnącej liczbie naszych oddziałów będziesz miał możliwość wymiany swoich opinii i spostrzeżeń także z innymi franczyzobiorcami. Ponadto gwarantujemy Ci wyłączność na licencję w twoim mieście.

 

Czego oczekujemy od franczyzobiorcy?

Nie stawiamy żadnych szczególnych wymagań przyszłym franczyzobiorcom. Dla nas liczą się ludzie! To właśnie oni tworzą naszą szkołę i to dzięki nim odnosimy tak liczne sukcesy! Jeśli masz zapał i chęci do pracy, pragniesz się rozwijać, stawiać sobie cele i skutecznie je realizować – dobrze trafiłeś!

Podstawowe kryteria, jakie należy spełnić, aby przystąpić do naszego programu to:

posiadanie minimalnej kwoty inwestycji w wysokości 25 tys. złotych oraz

dysponowanie lokalem o minimalnej powierzchni 120m2.

 

Jaka jest wysokość opłaty franczyzowej?

Opłata franczyzowa ustalana jest indywidualnie z każdym franczyzobiorcą. Jest ona uzależniona m.in. od wielkości miasta, w którym powstać ma jednostka szkoły.

 

Co zyskasz jeśli podejmiesz z nami współpracę?

bezpłatne szkolenia

wsparcie ze strony franczyzodawcy

stały kontakt telefoniczny i mailowy

dostęp do know-how

wyłączność w Twoim mieście

stała opłata franczyzowa

zaplecze marketingowe

autorski program metodyczny

wszelkie niezbędne materiały

umocniona pozycja na rynku

 

Jeśli jesteś zainteresowany nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami!