KURSY EGZAMINACYJNE

Kursy przygotowujące do określonych egzaminów. Oprócz nauki języka, pozwalają słuchaczom skupić się na konkretnych strategiach egzaminacyjnych. Dzięki naszym metodom nauczania nasi uczniowie cieszą się najwyższą zdawalnością.

O kursie

8 Klasa

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty skupia się na zagadnieniach wyznaczonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. W ramach zajęć słuchacze nie tylko podniosą swoje umiejętności językowe, ale poznają strukturę egzaminu oraz nauczą się rozwiązywania spodziewanych na tym egzaminie zadań. 

Matura

Kursy maturalne od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Autorski program zajęć został  opracowany przez metodyków British School i uwzględnia wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs obejmuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach egzaminu maturalnego. 

Cambridge

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge - FCE, CAE i CPE. W trakcie nauki słuchacze poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań. Kursy prowadzone są w oparciu o wytyczne Cambridge General English Examinations Group oraz przykłady z poprzednich lat. Kurs przygotowuje do wszystkich pięciu części egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking). Dodatkowo pozwala uczniom gruntownie powtórzyć i poszerzyć znajomość zagadnień gramatycznych i słownictwa.

IELTS

IELTS jest egzaminem sprawdzającym poziom praktycznej znajomości języka. Jest on wymagany przez zagranicznych pracodawców i uniwersytety. Nasz kurs nie tylko skupia się na podniesieniu umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania, ale również ćwiczy sprawne rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych.

 

Napisz bezpłatny test klasyfikujący a prześlemy Ci ofertę kursów na odpowiednim dla Ciebie poziomie

Test