Cena kursu dla naszych słuchaczy obejmuje:

 -  zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu w miłej i życzliwej atmosferze

 -  darmowe konwersacje językowe z Native Speakerem

 -  dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej dającej możliwość nauki języka w odpowiednim dla ucznia czasie, miejscu i w ciekawej formie

 - bezpłatne konsultacje z lektorem i pedagogiem

 - bezpłatne wsparcie dydaktyczne min. tablice interaktywne, sprzęt komputerowy dla każdego indywidulnie, programy i materiały  do aktywnych metodach nauczania

 - dostęp do dziennika internetowego 

 - możliwość spędzenia czasu w kreatywnym zespole

 - uzyskanie certyfikatu ukończenia kursu

- możliwość uczestniczenia w zajęciach hybrydowo

 - bezpłatne pierwsze warsztaty z możliwością rezygnacji.

 

British School Ogólnopolska Szkoła Językowa

 

British School istnieje od 1996 roku. W ponad 30 oddziałach grupy BS w całej Polsce realizujemy spójną strategię dydaktyczną, opartą na najlepszych standardach potwierdzonych licznymi wyróżnieniami oraz certyfikatami jakości. Kursanci przekraczając próg naszej szkoły, trafiają pod opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycieli, którzy profesjonalnie i z zaangażowaniem realizują misję szkoły.

Bardzo ważnym aspektem działania British School jest troska, aby zajęcia prowadzili najlepsi Lektorzy- Profesjonaliści z doświadczeniem i wykształceniem filologicznym. U nas poznasz Lektorów, którzy z pasją i zamiłowaniem inspirują słuchaczy do nauki języków obcych oraz pomagają podnieść poczucie własnej wartości i pewności siebie w komunikacji językowej. Zespół naszych Lektorów, by uzyskać jak najwyższy poziom zamierzonego efektu nauki, uwzględnia indywidualne potrzeby każdego ucznia przez min.  wybór najskuteczniejszych i najbardziej aktywizujących metod nauczania oraz przez tworzenie życzliwej atmosfery. Bardzo nam zależy, aby Twoja nauka w British School w Łęcznej była motywem do odkrywania Twoich talentów i stawania się lepszym. Dzięki naszym Lektorom możesz doświadczyć radości i satysfakcji z nauki, wysokiej atrakcyjności zajęć, braku stresu, pracy we własnym tempie, pracy indywidualnej i zespołowej, rozwoju kompetencji społecznych, samodzielności i odpowiedzialności :)

Nasza oferta jest skierowana do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Prowadzimy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania w czasie zajęć grupowych, indywidualnych, stacjonarnie lub online.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty dla dzieci i dorosłych.

Dla naszych kursantów w Łęcznej oferujemy kursy w cenie od 15 zł za godz. lekcyjną.

Oferujemy kursy :

  •  maturalne
  •  przygotowujące do testu 8-klasisty
  •  konwersacje z native speakerem
  •  kursy przygotowujące do egzaminów dających certyfikaty na poziomie B2, C1, C2 z różnych języków
  •  kursy językowe dla firm.

 

 

Rezerwacja miejsca na BEZPŁATNE WARSZTATY  przez formularz:  ZAPISZ SIE

lub pod nr tel.

730 01 04 04

leczna@britishschool.pl

Zapraszamy serdecznie!

Co nas wyróżnia?

Zaufaj profesjonalistom

 

TABLICE INTERAKTYWNE

Jako pierwsza szkoła językowa w Polsce wyposażyliśmy wszystkie nasze sale lekcyjne w nowoczesne tablice interaktywne. Dzięki nim nauka języka jest dużo ciekawsza i angażująca. Tablice interaktywne dają naszym lektorom możliwość korzystania z różnorodnych materiałów multimedialnych. Dynamiczny i interaktywny przekaz skupia uwagę pozwalając lepiej zrozumieć i zapamiętać materiał prezentowany na zajęciach.

Nasze kursy językowe prowadzone są przez zespół doskonale do tego przygotowanych lektorów. Dzięki nowoczesnym i skutecznym metodom nauczania, pomagamy szybko i bezstresowo podnosić poziom znajomości języka oraz ułatwiamy swobodne porozumiewanie się w codziennych kontaktach.

 

PLATFORMA E-LEARNING

Jako jedna z nielicznych szkół językowych w Polsce posiadamy własną, w pełni funkcjonalną platformę e-learningową. Jest ona bezpłatna dla wszystkich naszych studentów. Platforma dostępna jest przez Internet. Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach. Publikowane tam treści są stale rozszerzane i uaktualniane. Pracuje nad tym nasz zespół metodyków. To idealne narzędzie, dla wszystkich, którzy cenią sobie systematyczność i samodzielną pracę językiem obcym.

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA, Certyfikat PASE 

Decydując się na wybór szkoły językowej warto wziąć pod uwagę jej renomę oraz opinie niezależnych ekspertów. British School wielokrotnie zajmowała czołowe miejsca w rankingach szkół językowych, organizowanych przez takie pisma jak studencki magazyn „Dlaczego”, czy też uznany tygodnik „Newsweek”. Posiadamy również liczne certyfikaty jakości, potwierdzające najwyższe standardy prowadzonych przez nas kursów.

Certyfikat PASE przyznany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych. Rekomendacja PASE placówkom British School. Podczas inspekcji zewnętrzni audytorzy sprawdzają szkołę w zakresie: kwalifikacji nauczycieli, jakości nauczania, nadzoru metodycznego, profesjonalizmu zarządzania, doboru materiałów dydaktycznych, etyczności działań reklamowych.