Od 25 maja 2018 r. w Unii Europejskiej stosujemy przepisy Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych (RODO), czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Stosowanie przepisów RODO jest okazją, aby poinformować Państwa o tym, jak chronimy i przetwarzamy Państwa dane osobowe i jakie w związku z tym przysługują uprawnienia. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na obowiązujący na stronie regulamin. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Internetowy Sekretariat w British School

 

Specjalnie dla naszych kursantów wprowadziliśmy Internetowy Sekretariat British School.

Jest to nowoczesne narzędzie umożliwiające bieżący kontakt z lektorem prowadzącym zajęcia.
Kursanci otrzymują od nas login i hasło i po zalogowaniu się na naszej lokalnej stronie internetowej mogą sprawdzić między innymi wyniki swoich testów czy też skorzystać z dodatkowych materiałów przygotowanych przez lektora. Skontrolować można również frekwencję - ta możliwość może się szczególnie spodobać rodzicom niepełnoletnich kursantów ;-)

Wszystkich naszych uczniów zapraszamy do skorzystania z tej usługi. Loginy otrzymacie od swoich lektorów lub w sekretariacie.