OFERTA KURSÓW JĘZYKOWYCH DLA FIRM

British School Zamość, to oddział jednej z największych i najbardziej renomowanych szkół językowych w Polsce. Oferujemy wysokiej jakości kształcenie nowoczesnymi i skutecznymi metodami dydaktycznymi; a nasi Lektorzy to starannie wyselekcjonowani specjaliści, którzy dzięki nowoczesnym metodom nauczania, wzbogaceniu zajęć o angażujący materiał pozapodręcznikowy potrafią skutecznie przekazywać bogatą wiedzę. Do dyspozycji naszych Słuchaczy mamy cztery przestronne, klimatyzowane sale, wyposażone w nowoczesne monitory interaktywne.

Oferujemy współpracę w zakresie nauczania języków obcych tj.:

  • niemieckiego,
  • angielskiego,
  • włoskiego.

Są to specjalistyczne kursy, podczas, których kursanci poznają i utrwalają zasady gramatyczne oraz typowe zwroty używane w realiach biznesowych oraz poszerzają słownictwo biznesowe. Główny nacisk położony jest na skuteczną komunikację. Różnorodność zadań i form pracy pomoże Słuchaczom pokonać bariery językowe, by mogli skutecznie porozumieć się z zagranicznymi klientami i obcojęzycznymi współpracownikami. Podczas zajęć rozwijane są również umiejętności z zakresu prezentowania, negocjowania, raportowania, pracy zespołowej oraz komponowania korespondencji biznesowej.

Dostosujemy się do Państwa potrzeb w zakresie harmonogramu zajęć i ich intensywności. Opracujemy optymalny profil szkoleń dla Państwa pracowników.

Prowadzimy również specjalistyczne szkolenia językowe z dziedzin handlu, zarządzania, finansów, prawa, medycyny, gastronomii i innych (na życzenie klienta).

W celu stworzenia oferty skierowanej konkretnie do Państwa firmy prosimy o kontakt z Oddziałem Szkoły: zamosc@britishschool.pl; tel.: 508-820-820,
ul. Bazyliańska 1 lok. 49.