półkolonie letnie 2024
Półkolonie lato 2024 Zbliżają się wakacje! Czy już myślicie, jak zaplanować czas dla Waszych pociech? Warto rozważyć udział w naszych półkoloniach! Termin: 15.07-26.07.2024 Zapewniamy:...
Zobacz szczegóły

Nasza oferta

Język angielski

Ucz się języka na najwyższym poziomie! Na rynku jest wiele szkół językowych, ale szanse na odniesienie trwałego sukcesu mają tylko te, które wyraźnie odznaczają się wysoką jakością nauczania, jasną strategią działania, konsekwencją w realizacji zamierzeń oraz spójnym wizerunkiem.

Taka jest właśnie nasza Szkoła!

Czytaj więcej

Teddy Eddie

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat, której głównym założeniem jest łączenie ambitnego programu z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska czy karty obrazkowe. Bogaty zestaw ucznia, platforma internetowa i poradnik dla Rodziców zapewniają dzieciom kontakt z językiem na co dzień, nie tylko podczas zajęć z lektorem.

Czytaj więcej

Półkolonie

Wakacje i ferie w mieście nie muszą być nudne, za to mogą być niezwykle atrakcyjne i wciągające dla Twojego dziecka. Wystarczy, że zapiszesz je na półkolonie. Półkolonie w naszej Szkole będą świetną okazją nie tylko do wspaniałej zabawy, ale również do rozwijania u dzieci pasji do nauki języków obcych, kreatywności i logicznego myślenia.

Czytaj więcej

Zapisy 2023/24

Nasza bogata oferta, skierowana do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, zawiera naukę języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
Zajęcia prowadzą wyłącznie doświadczeni i wysoko wykwalifikowani lektorzy.

Czytaj więcej

British School

Oddział Zamość
British School Zamość
British School Zamość to oddział jednej z największych i najbardziej renomowanych szkół językowych w Polsce.

Oferujemy wysokiej jakości kształcenie nowoczesnymi i skutecznymi metodami dydaktycznymi.
Więcej o szkole