Queen of the Office - Ola czyli serce i dusza szkoły
 
Pani Ola pomoże w każdej sytuacji, odpowie na wszystkie pytania z wielkim uśmiechem na twarzy :) 
Dla Pani Oli nie ma rzeczy niemożliwych, zawsze rozwiąże każdy problem i służy pomocą zarówno Rodzicom, ich pociechom jak i całemu zespołowi British School.

 

 

   Ilona Wojciechowska - Nowaczyk -> Director of Studies/ Teacher Ilona

Nasz Dos jest z wykształcenia socjologiem i filologiem, a o zawodzie nauczyciela marzyła odkąd przeczytała Anię z Zielonego Wzgórza.Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, a od ponad dwóch zajmuje się również organizacją i zarządzaniem zespołem lektorskim. Czuwa nad programem, standardami nauczania i metodyką naszej szkoły, nadal jednak najbardziej lubi wyszukiwać nowe, inspirujące sposoby na zachęcenie młodszych i starszych do nauki języków. Prywatnie pasjonatka podróżowania, biegania i gier planszowych oraz mama trójki dzieci. Uczy się z zapałem języka hiszpańskiego i marzy o maratonie w Barcelonie.

 

 

   Teacher Moses
 
Jest native speakerem z kwalifikacjami do nauczania języka angielskiego - posiada certyfikat TESOL. Od siedmiu lat uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Podczas pracy, która jest jednocześnie jego pasją, zwraca ogromną uwagę na doskonalenie umiejętności komunikacyjnych. Teacher Moses bardzo lubi rozmawiać ze swoimi uczniami. Stara się utrzymywać atmosferę, w której słuchacze szybko i chętnie nabywają swoje umiejętności i robi wszystko, by nie bali się mówić i przełamali barierę językową. W wolnym czasie spaceruje, ogląda filmy i seriale na Netflixie. Bardzo lubi koty.
 
 
 
 
   Profe Aneta

Absolwentka filologii hiszpańskiej, ale także magister kulturoznawstwa Ameryki Łacińskiej i Karaibów UW. Na jej zajęciach dużo się mówi o kulturze, która jest nierozłączna z językiem, bo przecież każdy język jest odzwierciedleniem rzeczywistości, w jakiej żyją jego użytkownicy. Profe Aneta uwielbia gramatykę i stara się tą miłością zarazić swoich słuchaczy. Nie lubisz gramatyki? Na pewno nam się uda to zmienić !  

 

 

     Lehrerin Ania

Absolwentka Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Tłumacz i nauczyciel języka niemieckiego z ponad 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu na wszystkich poziomach. Język niemiecki towarzyszy jej od przedszkola i szkoły podstawowej w Niemczech. Prywatnie mama trójki dzieci. Zimą czas spędza na nartach, latem na wodą.

 

 


    Teacher Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, absolwentka filologii angielskiej, współtwórca platformy tłumaczeniowej "Google Translate". Specjalizuje się w przygotowaniu do egzaminów językowych, w tym do egzaminów Cambridge oraz egzaminów doktorskich. W trakcie prowadzenia zajęć przykłada ogromną wagę do autonomii uczenia się, nauczania multisensorycznego, prezentacji "żywego języka" z wykorzystaniem multimediów. W wolnym czasie uprawia bieganie i strzelectwo oraz pasjonuje się tańcem i grami planszowymi.

 

 
 
 
    Teacher Marta 
 

Z zamiłowania filolog, z powołania pedagog. Od czasów licealnych pasjonuje się Anglią, jej językiem i dziedzictwem kulturowym. Ukończyła studia na uniwersytecie SWPS w Warszawie, które pozwalają jej się cieszyć z wykonywania najpiękniejszego zawodu na świecie jakim jest bycie nauczycielem. Teacher Marta rozpoczęła swoją przygodę z nauczaniem dzieci, młodzieży i dorosłych w 2010 roku. Niezwykle ważna jest dla niej przyjazna i wesoła atmosfera jak również kontakt z drugim człowiekiem. Uwielbia podróże, interesuje się modą i turystyką górską.

 
 
 
    Teacher Piotr 


Absolwent Pedagogiki i Nauczania Języka Angielskiego Uniwersytetu Gdańskiego. Miłośnik klasycznego brytyjskiego akcentu i staroangielszczyzny. Ukierunkowany na komunikację i prawidłową wymowę. Ma talent do wyjaśniania skomplikowanych zagadnień w prosty sposób. Entuzjasta rekonstrukcji historycznych, fantastyki, gier komputerowych. Udziela się w różnych projektach jako gitarzysta i basista.

 
 
 
    Teacher Sylwia L.
 

Lektorka od 2002 roku. Ukończyła Uniwersytet Śląski z tytułem magistra filologii angielskiej ze specjalnością nauczyciel języka angielskiego. Prowadzi zajęcia głównie z osobami dorosłymi, gdzie ważne jest dla niej indywidualne podejście do Słuchacza i różnorodność metod nauczania.Stworzenie dobrej atmosfery na zajęciach, która pozwala w naturalny sposób przyswajać wiedzę, to klucz do sukcesu każdego Słuchacza. 

 
 
 
   Teacher Sylwia W. 
 

Ukończyła studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej ze specjalnością wczesne nauczanie języka angielskiego oraz Business English na Uniwersytecie SWPS. Prawie dwa lata spędziła w Londynie doskonaląc swój język angielski. Nauczaniem zajmuje się od 2009 roku. Podczas zajęć dba o przyjazną atmosferę i wykorzystuje nowoczesne technologie. Ceni kreatywność oraz zaangażowanie swoich uczniów. Interesuje się dwujęzycznością dzieci oraz nauczaniem języka angielskiego w oparciu o elementy literatury dziecięcej.

 
 
                                                     Teacher Ula
 

Lektor z 11 - letnim doświadczeniem. Ukończyła Podyplomowe Studia Kwalifikacyjno - Metodyczne Nauczania Języka Angielskiego na SWPS. Posiada certyfikaty CPE oraz CELTA. Szczególnie ceni sobie lekcje z naszymi najmłodszymi Słuchaczami. Nieustannie szuka pomysłów i inspiracji na angażujące zajęcia. Na spotkaniach z Teacher Ulą dużo się dzieje: jest ruch, zabawa - angielski w akcji.