Queen of the Office - Ola czyli serce i dusza szkoły
 
Pani Ola pomoże w każdej sytuacji, odpowie na wszystkie pytania z wielkim uśmiechem na twarzy :) 
Dla Pani Oli nie ma rzeczy niemożliwych, zawsze rozwiąże każdy problem i służy pomocą zarówno Rodzicom, ich pociechom jak i całemu zespołowi British School.


 
   Teacher Moses
 
Jest native speakerem z kwalifikacjami do nauczania języka angielskiego - posiada certyfikat TESOL. Od siedmiu lat uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Podczas pracy, która jest jednocześnie jego pasją, zwraca ogromną uwagę na doskonalenie umiejętności komunikacyjnych. Teacher Moses bardzo lubi rozmawiać ze swoimi uczniami. Stara się utrzymywać atmosferę, w której słuchacze szybko i chętnie nabywają swoje umiejętności i robi wszystko, by nie bali się mówić i przełamali barierę językową. W wolnym czasie spaceruje, ogląda filmy i seriale na Netflixie. Bardzo lubi koty.
 
 
 
 
   Profe Aneta

Absolwentka filologii hiszpańskiej, ale także magister kulturoznawstwa Ameryki Łacińskiej i Karaibów UW. Na jej zajęciach dużo się mówi o kulturze, która jest nierozłączna z językiem, bo przecież każdy język jest odzwierciedleniem rzeczywistości, w jakiej żyją jego użytkownicy. Profe Aneta uwielbia gramatykę i stara się tą miłością zarazić swoich słuchaczy. Nie lubisz gramatyki? Na pewno nam się uda to zmienić ! 

 

 


    Teacher Agnieszka

Doktor nauk humanistycznych, absolwentka filologii angielskiej, współtwórca platformy tłumaczeniowej "Google Translate". Specjalizuje się w przygotowaniu do egzaminów językowych, w tym do egzaminów Cambridge oraz egzaminów doktorskich. W trakcie prowadzenia zajęć przykłada ogromną wagę do autonomii uczenia się, nauczania multisensorycznego, prezentacji "żywego języka" z wykorzystaniem multimediów. W wolnym czasie uprawia bieganie i strzelectwo oraz pasjonuje się tańcem i grami planszowymi.

 

 
 
    Teacher Piotr 


Absolwent Pedagogiki i Nauczania Języka Angielskiego Uniwersytetu Gdańskiego. Miłośnik klasycznego brytyjskiego akcentu i staroangielszczyzny. Ukierunkowany na komunikację i prawidłową wymowę. Ma talent do wyjaśniania skomplikowanych zagadnień w prosty sposób. Entuzjasta rekonstrukcji historycznych, fantastyki, gier komputerowych. Udziela się w różnych projektach jako gitarzysta i basista.

 
 
 
    Teacher Sylwia L.
 

Lektorka od 2002 roku. Ukończyła Uniwersytet Śląski z tytułem magistra filologii angielskiej ze specjalnością nauczyciel języka angielskiego. Prowadzi zajęcia głównie z osobami dorosłymi, gdzie ważne jest dla niej indywidualne podejście do Słuchacza i różnorodność metod nauczania.Stworzenie dobrej atmosfery na zajęciach, która pozwala w naturalny sposób przyswajać wiedzę, to klucz do sukcesu każdego Słuchacza. 

 
 
 
   Teacher Sylwia W. 
 

Ukończyła studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej ze specjalnością wczesne nauczanie języka angielskiego oraz Business English na Uniwersytecie SWPS. Prawie dwa lata spędziła w Londynie doskonaląc swój język angielski. Nauczaniem zajmuje się od 2009 roku. Podczas zajęć dba o przyjazną atmosferę i wykorzystuje nowoczesne technologie. Ceni kreatywność oraz zaangażowanie swoich uczniów. Interesuje się dwujęzycznością dzieci oraz nauczaniem języka angielskiego w oparciu o elementy literatury dziecięcej.