Kursy indywidualne

O kursie

Kursy indywidualne

 

Zajęcia indywidualne to zajęcia z lektorem w formule ONE2ONE. Na takich zajęciach można uczyć się we własnym tempie oraz skupić na zagadnieniach najważniejszych dla Ciebie. Zyskanie całkowitej uwagi i opieki nauczyciela powoduje szybszą i skuteczniejszą naukę języka obcego. Kursy indywidualne to doskonałe rozwiązanie na angielski dla dorosłych oraz angielski dla dzieci, które mają problemy z utrzymaniem skupienia w grupie. Podczas zajęć indywidualnych lektor angielskiego porusza z uczniem te zagadnienia, które są dla ucznia najważniejsze lub te, które sprawiają mu najwięcej trudności. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podczas zajęć indywidualnych powtórzyć materiał szkolny lub przygotować się do sprawdzianu. Pod tym względem kursy indywidualne dla dzieci i młodzieży funkcjonują jak korepetycje z języka angielskiego.

korepetycje angielski białołęka

 

Kurs indywidualny to także elastyczność

Terminy i godziny zajęć są dostosowane do Twojego planu dnia. Uczysz się więc wtedy, kiedy jest Ci najwygodniej. Jeżeli musisz opuścić zajęcia, możesz odwołać je z odpowiednim wyprzedzeniem. Wtedy zajęcia nie przepadają, a jedynie zostają przesunięte na inny termin. To sprawia, że kursy indywidualne jeszcze lepiej odpowiadają na specyficzne potrzeby osób pracujących w systemie zmianowym oraz wyjeżdżających w częste delegacje.

Kursy indywidualne – Warszawa, Białołęka

 

Do indywidualnej nauki języka angielskiego zapraszamy osoby mieszkające, uczące się oraz pracujące w dzielnicy Białołęka. Uczniów poszukujących bardziej dogodnej lokalizacji zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą pozostałych oddziałów British School działających na terenie miasta Warszawa.