O Szkole

British School Pruszków jest oddziałem ogólnopolskiej sieci szkół językowych British School, jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych szkół językowych w Polsce. Działamy nieprzerwanie od 2004 roku, przekazując wiedzę tysiącom studentów, ucząc ich zamiłowania do języka angielskiego. Stosujemy nowoczesne standardy nauczania i oferujemy edukację na najwyższym poziomie.

Zajęcia w naszej szkole są prowadzone w ciekawej i atrakcyjnej formie przez profesjonalnych lektorów. Oferujemy kursy, konsultacje, konwersacje, zajęcia tematyczne dostosowane do wieku i stopnia zaawansowania językowego naszych uczniów.

Oprócz języka angielskiego uczymy również niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego.

Dysponujemy 4 przestronnymi salami wykładowymi, w tym salą dla dzieci, wyposażonymi w sprzęt audio oraz tablice interaktywne. Nasza szkoła jest przystosowana dla niepełnosprawnych - podjazd i winda ułatwiają dostęp do sal wykładowych.