Nasi lektorzy i pracownicy administracyjni

content title


W British School pracują tylko najlepsi pedagodzy. Prócz najwyższych kwalifikacji potwierdzonych dyplomami czołowych polskich uniwersytetów nauczyciele naszej szkoły posiadają doświadczenie zdobyte w pracy poza granicami kraju.

Dzięki regularnym i intensywnym szkoleniom prowadzonym m.in. przez metodyków Oxford University Press wykładowcy British School zaliczają się do najlepszych specjalistów w kraju.


W każdej naszej szkole możesz zapytać o kwalifikacje Twojego lektora.

Do naszej kadry należą:

mgr Katarzyna Alicka - właścicielka szkoły ale przede wszystkim lektor. Zakochana w Szkocji, jej historii, zabytkach i architekturze. Uwielbia wyzwania dlatego lubi uczyć zarówno 5 latki jaki osoby dorosłe. Aby uatrakcyjnić zajęcia w codziennej pracy wykorzystuje wszelkie możliwe metody nauczania oraz sprzęt multimedialny.

mgr Iwona Raszczyk - zawsze uśmiechnięta, uwielbiająca pracę z dziećmi. Podczas swoich zajęć często wykorzystuje gry i zabawy językowe aby zajęcia nigdy nie były nudne . Zajęcia z nią to ogromna przyjemność i satysfakcja.

mgr Izabela Rudź - ze stoickim spokojem i ogromną cierpliwością prowadzi zajęcia zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Poprzez gry i zabawy językowe bez problemu "wtłacza" nowo poznane słownictwo.

mgr Agnieszka Przygoda - to z tą panią spotykacie się jako pierwszą w naszej szkole. Niezastąpiona pani Agnieszka, która zarówno zapisze Was na kurs, podpowie co zrobić aby trafić na odpowiedni poziom zaawansowania. Podczas roku szkolnego to z nią spotykacie się w biurze gdy załatwiacie wszelkie formalności. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy.