NASI LEKTORZY

"Uważam, że dobry nauczyciel jest też dobrym psychologiem i wie jak pomóc swoim uczniom pokonać pewne przeszkody, których sami nie potrafią przezwyciężyć. Dlatego prowadząc z kimś zajęcia staram się, aby były one nie tylko owocne i  ciekawe, ale też zdiagnozować jakie są potrzeby danego ucznia i z jakimi trudnościami się zmaga. Osobiście bardzo lubię obserwować, kiedy moi kursanci "rozkwitają", nabierają pewności siebie i dzielą się ze mną swoimi sukcesami."

Katarzyna Turska, Metodyk i Lektorka języka angielskiego British School Legionowo

"Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie w Brighton - kierunek: Nauczanie języka angielskiego. Od trzech lat uczę dzieci, młodzież oraz dorosłych stwarzając miłą sprzyjającą nauce atmosferę. Prowadząc zajęcia kładę nacisk na budowanie motywacji jak również na wykorzystywanie różnych metod oraz technik nauczania. Chętnie na zajęciach wykorzystuję gry edukacyjne oraz muzykę."

Dominika Koper, Lektorka języka angielskiego British School Legionowo

"Język hiszpański zmienił moje życie. Dzięki niemu odważyłam się wyjechać do Argentyny, gdzie poznałam wiele wspaniałych ludzi oraz mojego obecnego męża. 
Opanowanie języka hiszpańskiego otworzyło przede mną zupełnie nowe horyzonty w sferze zawodowej. Uważam, że jest to jeden z najpiękniejszych języków, cieszący się obecnie ogromną popularnością zarówno w Polsce, jak i na całym globie.
"

Natalia Stodulska, Lektorka języka hiszpańskiego British School Legionowo

"Jestem lektorem z wieloletnim stażem i uczenie innych to moja pasja. Zajmuję się historią, językami oraz kulturą krajów Europy środkowo-wschodniej. W wolnym czasie maluję obrazy, robię biżuterię oraz uczę się języka angielskiego i włoskiego. Uważam, że w życiu trzeba mieć odwagę do poznawania nowego."

Janina Pietraszkiewicz, Lektorka języka rosyjskiego w British School Legionowo

"Jestem absolwentką filologii szwedzkiej i germańskiej ze specjalnością pedagogiczną. Od lat  z przyjemnością i entuzjazmem nauczam języka szwedzkiego i niemieckiego. Lubię swoją pracę, a zajęcia przygotowuję uwzględniając  potrzeby i zdolności ucznia/ uczennicy, aby jego/jej rozwój językowy przebiegał prawidłowo. W czasie wolnym zajmuję się ceramiką. Najczęściej toczę na kole, szkliwie i wypalam garnuszki i miseczki."

Małgorzata Litak-Pietroń, Lektorka języka szwedzkiego i niemieckiego w British School Legionowo

"Teaching for me is an opportunity to show my students that they can SHINE and be confident in their language skills.
It is such a treat when a student says that they communicated with others and felt comfortable and that they have achieved what was intended. Teaching is not all about grammar but showing students that communication is key. This is achieved through questions and answers given new vocabulary taught."


Susan Long, Native Speaker w British School Legionowo

"Nazywam się Alek i uczę angielskiego od ponad 15 lat. W mojej pracy, zarówno z młodzieżą jak i słuchaczami dorosłymi, stawiam na podejście indywidualne, angażujące i komunikatywne. Podczas moich zajęć nie ma miejsca na mozolne ćwiczenia polegające na uzupełnianiu luk w zdaniach. Zamiast tego mówimy, mówimy i jeszcze raz mówimy. Uczymy się wyrażać siebie. Od poziomu początkującego po zaawansowany."

Aleksander, Lektor Języka angielskiego w British School Legionowo