ANGIELSKI

zajęcia grupowe dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci

O kursie

W British School uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania, które są spójne z poziomami ustalonymi przez Radę Europy w ramach wspólnego systemu europejskiego. Kwalifikacja na poziom wyższy niż początkujący odbywa się na podstawie bezpłatnego testu. U nas każdy znajdzie dla siebie miejsce!!

Mamy do zaoferowania 2 rodzaje kursów General English:

  • General English (dorośli) - zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania odbywają się w godzinach popołudniowych od 18:40 - 20.10

 (grupy  5-8 osób)

od PAŹDZIERNIKA do MAJA

112 h - 2x2h/tydzień

  • General English (poranna) - zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania odbywają się w godzinach przed południowych od 09.00 - 14.00 

 (grupy 5- 8 osób)

od PAŹDZIERNIKA do MAJA

112 h - 2x2h/tydzień

h* - GODZINA LEKCYJNA = 45 MIN

Nauka na każdym poziomie trwa dwa semestry:

  • jesienno – zimowy(październik – luty)
  • wiosenno – letni (marzec – czerwiec)

Po ukończeniu danego poziomu Słuchacz otrzymuje CERTYFIKAT, a uzyskana tym samym pozytywna ocena z rocznego egzaminu końcowego kwalifikuje Go do przejścia na poziom wyższy.

 

"Uważam, że dobry nauczyciel jest też dobrym psychologiem i wie jak pomóc swoim uczniom pokonać pewne przeszkody, których sami nie potrafią przezwyciężyć. Dlatego prowadząc z kimś zajęcia staram się, aby były one nie tylko owocne i  ciekawe, ale też zdiagnozować jakie są potrzeby danego ucznia i z jakimi trudnościami się zmaga. Osobiście bardzo lubię obserwować, kiedy moi kursanci "rozkwitają", nabierają pewności siebie i dzielą się ze mną swoimi sukcesami."

Katarzyna Turska, Lektorka języka angielskiego British School Legionowo

"Teaching for me is an opportunity to show my students that they can SHINE and be confident in their language skills.
It is such a treat when a student says that they communicated with others and felt comfortable and that they have achieved what was intended. Teaching is not all about grammar but showing students that communication is key. This is achieved through questions and answers given new vocabulary taught."


Susan Long, Native Speaker w British School Legionowo

ANGIELSKI DLA MŁODZIEŻY

zajęcia dla uczniów w wieku 10 - 15 lat

Poziom zaawansowania określamy poprzez testy ok. 30 minut oraz rozmowę z metodykiem, na którą można umówić się poprzez sekretariat szkoły.

MŁODZIEŻ ( 10 – 15 lat)

ELEMENTARY TEEN

PRE- INTERMEDIATE TEEN 

PRE-INTER PLUS TEEN

INTERMEDIATE TEEN 

INTER PLUS TEEN 

UPPER-INTERMEDIATE TEEN

PRE FCE TEEN 

Dzięki takiemu podziałowi, każdy z uczniów odnajdzie idealny dla siebie poziom zaawansowania. 

październik - maj / czerwiec

112h 2x90 minut / tydzień

h* - GODZINA LEKCYJNA = 45 MIN

W grupach Gimnazjalnych materiał podstawowy jest dodatkowo rozszerzony o przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i egzaminy VIII klasy tak aby nasi Kursanci nie mieli problemów z uzyskaniem wysokich wyników.

ZAJĘCIA PROWADZIMY TYLKO W MAŁYCH KOMFORTOWYCH GRUPACH


"W mojej pracy, zarówno z młodzieżą jak i słuchaczami dorosłymi, stawiam na podejście indywidualne, angażujące i komunikatywne. Podczas moich zajęć nie ma miejsca na mozolne ćwiczenia polegające na uzupełnianiu luk w zdaniach. Zamiast tego mówimy, mówimy i jeszcze raz mówimy. Uczymy się wyrażać siebie. Od poziomu początkującego po zaawansowany."

Aleksander, Lektor Języka angielskiego w British School Legionowo

ANGIELSKI DLA DZIECI

zajęcia dla uczniów w wieku 6 - 9 lat

Nasza szkoła to nie tylko zajęcia dla dorosłych!!

Prowadzimy również zajęcia dla najmłodszych pociech. Praca z dziećmi to nie łatwizna dlatego nasi lektorzy są najlepiej przygotowani do tego wyzwania.

 Dostępne poziomy zaawansowania:

DZIECI (6 lat)

             Kids  

październik do czerwca - 60 spotkań 

 2 x 45 minut tygodniowo

DZIECI (7-9 lat) 

            JUNIOR 1 
            JUNIOR 2
            JUNIOR 3
            JUNIOR 4
            JUNIOR 5

października - czerwiec - 60 spotkań

2 x 60 minut tygodniowo

Poziom zaawansowania określamy poprzez testy (u starszych dzieci) lub rozmowę z Metodykiem, na którą można umówić się poprzez sekretariat szkoły.

"Prowadząc zajęcia kładę nacisk na budowanie motywacji jak również na wykorzystywanie różnych metod oraz technik nauczania. Chętnie na zajęciach wykorzystuję gry edukacyjne oraz muzykę."

Dominika Koper, Lektorka języka angielskiego British School Legionowo