KURSY INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne to zajęcia z lektorem w formule ONE2ONE. Na takich zajęciach można uczyć się we własnym tempie oraz skupić na zagadnieniach najważniejszych dla Ciebie. Zyskanie całkowitej uwagi i opieki nauczyciela powoduje szybszą i skuteczniejszą naukę języka obcego.

O kursie

Kursy indywidualne – Warszawa, Targówek

korepetycje angielski warszawa targówekWychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych uczniów Szkoła językowa British School Oddział Targówek oferuje kursy indywidualne oraz korepetycje językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ogromną zaletą takiej formy nauczania języka obcego jest pełne skupienie lektora na uczniu oraz jego indywidualnych potrzebach, co pozwala skutecznie rozwijać kompetencje językowe w każdym z czterech zakresów – do słuchania ze zrozumieniem, po redagowanie krótszych i dłuższych wypowiedzi pisemnych.

Kurs indywidualny to także elastyczność. Terminy i godziny zajęć są dostosowane do Twojego planu dnia. Uczysz się więc wtedy, kiedy jest Ci najwygodniej. Jeżeli musisz opuścić zajęcia, możesz odwołać je z odpowiednim wyprzedzeniem. Wtedy zajęcia nie przepadają, a jedynie zostają przesunięte na inny termin.

 

Kursy indywidualne i korepetycje – język angielski

Szczególne miejsce w naszej ofercie kursów indywidualnych zajmuje język angielski. Każdy lektor angielskiego prowadzący zajęcia indywidualne w Oddziale British School Targówek to wysoko wykwalifikowany specjalista, który trafnie ocenia potrzeby ucznia dostosowując do nich swoje działania dydaktyczne.

Indywidualne korepetycje język angielski to oferta, którą kierujemy przede wszystkim do uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy chcieliby się jeszcze lepiej przygotować do egzaminu dojrzałości z języka obcego. Do skorzystania z oferty korepetycji zachęcamy również młodszych uczniów oraz studentów.