O szkole

British School Bemowo

British School Bemowo to oddział jednej z największych i najbardziej renomowanych szkół językowych w Polsce. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego podejściem komunikatywnym. Słuchacze przekraczający próg naszej Szkoły trafiają pod opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycieli oraz metodyka.

Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych.

  • jesteśmy jedyną Szkoła na Bemowie wyróżnioną prestiżowym znakiem jakości nauczania PASE
  • posiadamy nowoczesne, klimatyzowane sale lekcyjne
  • wyposażyliśmy wszystkie sale w nowoczesne tablice multimedialne
  • nasi słuchacze mają dostęp do rozbudowanej platformy e-learningowej oraz dziennika elektronicznego
  • realizujemy politykę językową propagowaną przez Radę Europy

Dlaczego my?

 

Nagrody i wyróżnienia - nauka na najwyższym poziomie

Bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia bardzo ciężko jest samemu ocenić jakość usług oferowanych przez szkołę językową. Dlatego decydując się na wybór szkoły, warto wziąć pod uwagę jej renomę oraz opinie niezależnych ekspertów. British School Bemowo jest jedną z nielicznych szkół językowych w Warszawie wyróżnionych prestiżowym certyfikatem jakości nauczania PASE, przyznawanym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych. Rekomendacja PASE przyznawana jest w wyniku wszechstronnej inspekcji, w trakcie której inspektorzy PASE sprawdzają Szkołę m.in. w zakresie jakości nauczania, profesjonalizmu zarządzania, komfortu warunków nauczania oraz etyczności podejmowanych działań reklamowych.

PASE

 

Tablice interaktywne - nowoczesność to u nas standard

Tablice multimedialne w salach lekcyjnych są w British School standardem. Ucząc języka, stawiamy na nowoczesność. Tablice interaktywne dają naszym lektorom możliwość korzystania z różnorodnych materiałów multimedialnych. W ten sposób kurs językowy potrafi dużo bardziej zainteresować oraz wciągnąć usłuchaczy w interakcję z lektorem. Multimedialny przekaz lepiej utrwala się w pamięci odbiorców i jeszcze bardziej angażuje ich uwagę.

 

Platforma e-learning -zawsze w kontakcie z językiem

Nasza Szkoła specjalnie dla swoich słuchaczy stworzyła nowoczesną, bardzo funkcjonalną platformę e-learningową. Można się do niej zalogować przez Internet z dowolnego miejsca na świecie. Platforma daje możliwość samodzielnej pracy z językiem angielskim i nie tylko. Nauka odbywa się na podstawie materiałów uzupełniających wiedzę nabytą na kursach. Platforma jest w pełni bezpłatna i do woli mogą z niej korzystać wszyscy uczący się w British School.