UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Lektorzy w British School są jedyni w swoim rodzaju! Każdy z nich wnosi do zespołu  wyobraźnię i niespożytą energię. Zaskakują pomysłami, które pozwalają w niekonwencjonalny sposób uczyć języka i poczuć się wyjątkowo każdemu słuchaczowi.

Sprawdźcie sami!


AGNIESZKA PROGA

Nauczaniem j. angielskiego zajmuję się od lat. Jestem również egzaminatorem maturalnym. Lubię uczyć zarówno dorosłych, jak i dzieci. W czasie swoich zajęć staram się kłaść nacisk na komunikację oraz na to, aby nauka języka stała się przyjemnością dla moich uczniów. Jestem otwarta na ludzi, uśmiechnięta i często pełna energii. Lubię podróżować, a licencja pilota wycieczek czasami pozwala mi łączyć przyjemność z pracą wakacyjną.


JUSTYNA DZWONKOWSKA

Od zawsze byłam zafascynowana tym, co, i - chyba nawet bardziej -  jak ludzie do siebie mówią. Jak formułują myśli, jak dobierają słowa, co się kryje za tymi wyborami, co chcą przekazać gestem i tonem głosu. Dlatego też zdecydowałam się studiować lingwistykę stosowaną. W pracy lektora ogromną satysfakcję sprawia mi doprowadzanie słuchaczy do takiego momentu, w którym mogą przebierać w środkach językowych i dzięki temu nie tylko przekazywać informacje, ale i uczynić j. angielski swoim i wyrażać w nim swoją osobowość. Natomiast kiedy nie tłumaczę zawiłości czasów gramatycznych, przemieniam się w fotografa albo w wokalistkę.

Justynafot. Sebastian Majchrzak


MAŁGORZATA JAGŁOWSKA

W zespole od tego roku szkolnego. Bardzo doświadczona, energiczna i zwariowana lektorka, która uczy wszystkich - od maluchów po osoby dorosłe.


PAUL HUBBER

My name is Paul Hubber, I am from Matlock, England.  I have lived in California and South Africa. Also, I have travelled extensively throw Europe and the rest of the world. I have decided to make Poland my home and will be here indefinitely. I have been in Poland for 3 years and I really like it here.  I did my  CELTA at the British Council in Warsaw and I have been teaching for 3 years.   As you can see I like to travel but I  have always been interested in films as well. I did my degree in Film and Moving Image Production in Leeds, England. Also, I have a keen interest in history.  Thanks for taking the time to read this little bio about me and maybe one day I will see you in one of my classes.

Paul 1


ŁUKASZ ŚPIEWAK

Jako lektor języka angielskiego i francuskiego z British School Bemowo już od ponad 10 lat. Uczę języka angielskiego na wszystkich poziomach w grupach młodzieżowych i dorosłych oraz na zajęciach indywidualnych. Prowadzę również indywidualny kurs języka francuskiego. Moje zajęcia to przede wszystkim wesoła atmosfera przy wspólnej nauce, poczucie humoru i pozytywna energia całej grupy. Uwielbiam obserwować w swojej pracy radość, którą bardzo często widzę u słuchaczy, gdy mówią „to naprawdę przydatne!” albo „to rzeczywiście nie jest takie trudne!”.

Na swoich zajęciach skupiam się na praktycznej stronie języka. Chcę pokazywać słuchaczom, że gramatyka to nie są tylko reguły zapisane w podręczniku, ale to żywy język, który obserwują w filmach, Internecie, swojej pracy. Po wyjaśnieniu nowej zasady gramatycznej zawsze stawiamy sobie pytanie „jak mogę to wykorzystać w swoim mówieniu?”.

Inspiracje do swoich zajęć i energię do działania czerpię z biegania po ukochanym Parku Skaryszewskim, planowania i realizowania wypraw rowerowych, słuchania muzyki na festiwalach muzycznych, oglądaniu filmów w ulubionej Kinotece i niekończącej się ciekawości wszystkiego dookoła.

Łukasz


MAŁGORZATA SZUBARTOWSKA

Absolwentka filologii angielskiej i kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Nauczycielka języka angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym, pedagog teatru, tłumaczka. Od 2013 roku współpracuje z warszawskimi szkołami publicznymi i językowymi. Specjalizuje się w pracy z młodzieżą licealną i dorosłymi, lubi eksperymentowanie z innowacjami pedagogicznymi oraz aktywizującymi metodami nauczania. Nie lubi się nudzić. Miłośniczka zabawnych opowieści, improwizacji i Netflixa.

gosia s


JOSEPH COX

a TEFL-certified English teacher and translator, born and raised in Bath (UK). Filled with passion for languages since his early days, he holds a BA in Modern Languages (with French, Spanish and Italian) from the University of Leicester and is currently doing an MA degree in English at the University of Warsaw. He gained his first teaching experience in Peru, while travelling across South America in 2015 and has been working as an English teacher in Warsaw since January 2017. He is dedicated to making learning enjoyable and loves using creative games and drama-based activities in lesson

13958001 10153721470346820 983433808690310491 o


KEVSER YILDIRIM

Kevser pochodzi z Turcji, ale świetnie mówi po angielsku. Przyjechała do Polski na studia uzupełniające (amerykanistyka). Póki co prowadzi zajęcia indywidualne, ale być może w przyszłym roku poprowadzi także grupy. Jest przesympatyczna, otwarta i przyjazna. Ciekawe, co jej się najbardziej podoba w tak różnym od Turcji kraju...


 

DANIEL EVGRAFOV

Daniel pochodzi z Rosji, niedawno uzyskał certyfikat nauczycielski. Uczy nasze juniory i trzeba przyznać, że robi to z ogromnym zaangażowaniem i pasją!


 

EWELINA KINDZIUK

Mam na imię Ewelina. Język angielski od zawsze był i pozostaje moją największą pasją. Od wielu lat pracuję jako lektorka w tym od 2011 roku w British School. W mojej pracy najbardziej fascynują mnie odkrycia moich słuchaczy, uwielbiam być świadkiem tego jak ktoś nagle odkrywa jak powiedzieć coś czego dotychczas nie umiał wyrazić lub doznaje nagłego olśnienia i jakieś zagadnienie przestaje być nagle zagadką, staje się w zupełności logiczne i oczywiste. Uważam, że każdy poziom zaawansowania niesie ze sobą inne wyzwania ale każdy jest i powinien być przygodą - zarówno dla moich słuchaczy jak i dla mnie - odkrywamy nowe możliwości, nabywamy nowych umiejętności, a na wyższych poziomach cieszymi się znalezionymi, wciąż jeszcze dla nas nowymi albo na nowo odkrytymi detalami i delektujemy się językowymi niuansami. Mam nadzieję, że co roku udaje mi się swoją pasją do języka zarażać swoich słuchaczy.

 Ewelina

A o to, by wszyscy nasi słuchacze uczyli się pod okiem wspaniałych i przesympatycznych nauczycieli dbam ja, czyli Dagmara Łata, metodyk Szkoły. O mnie możecie poczytać w załadce METODYK i na naszym fanpage'u.

 IMG 20180630 104832

Nasi lektorzy to:

wykształcenie - wszyscy posiadają przygotowanie pedagogiczne

ambicje - aby zawsze chcieć wiedzieć więcej

zaangażowanie - każda nowa lekcja to wyzwanie

umiejętności interpersonalne - świetne podejście do słuchaczy i umiejętność pracy w zespole

osobowość - charyzma to podstawa

odwaga - próbowanie nowego to radość

wiara w umiejętności słuchacza - każdy może nauczyć się języka

Lektorzy kandydujący do pracy w naszej Szkole przechodzą dwa etapy rekrutacji:  rozmowę z metodykiem (będącą sprawdzianem kompetencji językowych i merytorycznych) oraz lekcję próbną. Tylko najlepsi, którzy wykazali się wiedzą gramatyczno-leksykalną, zaprezentowali na rozmowie swoją charyzmę, a na zajęciach udowodnili, że nauczanie to ich pasja zostają przyjęci do grona lektorów British School.

Cały zespół lektorski jest nieustannie wspierany metodycznie oraz szkolony na wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach i konferencjach. Jednak przede wszystkim lektorzy tworzą zgrany zespół, który nieustannie dzieli się doświadczeniami nie tylko ze sobą, ale i ze słuchaczami.

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!