DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU LEKTORÓW!


 

Jesteś nauczycielem języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego lub włoskiego? Chciałbyś/Chciałabyś dołączyć do zespołu British School- jednej z największych i najdynamiczniej rozwijających się szkół językowych w kraju? Poniżej opisaliśmy czego od Ciebie oczekujemy i jak należy się z nami skontaktować.

 

Od naszych pedagogów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego z zakresu filologii języka obcego (minimum kolegium językowe)
  • talentu do przekazywania wiedzy
  • elastyczności, odpowiedzialności i dużego poczucia humoru
  • udokumentowanego doświadczenia zawodowego w zakresie nauczania języków obcych
  • umiejętności niestandardowego nauczania języków obcych

 

Jeżeli uważasz, że spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie Twojego CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym pocztą elektroniczną na adres: sochaczew@britishschool.pl lub dostarczenie bezpośrednio do biura szkoły, mieszczącego się w Sochaczewie przy ul. Reymonta 10; oraz podanie terminów, w których jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna w ciągu całego roku szkolnego. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 512-055-800.

Następnie zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której nasz metodyk sprawdzi Twoje umiejętności pracy w grupie studentów oraz potwierdzi Twoje kwalifikacje. Podczas spotkania przekażemy Ci również wszystkie szczegóły dotyczące pracy w British School.

 

Serdecznie zapraszamy. Na Twoje podanie czekamy przez cały rok!

Zespół British School