mirek zdj2

 

Merrick Gutowski
Native Speaker

 

Całe życie spędziłem w Anglii, ponadto dużo podróżowałem po świecie, poznając kulturę i obyczaje innych krajów.Kiedy poznałem moją żonę, przeprowadziłem się do Polski oraz zrobiłem kurs dla lektorów języka angielskiego.W prowadzeniu zajęć z kursantami wykorzystuję znajomość języka angielskiego (w tym potocznych zwrotów, idiomów oraz zwrotów formalnych), kultury, obyczajów i historii Anglii.Interesuję się myslistwem, wędkarstwem, kocham przyrodę i zwierzęta. Najbardziej odpoczywam podczas długich spacerow, kiedy mogę obserwować przyrodę.

 

 


 

 

plichta

 

Artur Plichta

 

Uprawnienia do nauczania języka angielskiego zdobywałem równolegle wraz z realizacją studiów na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Angielski był zawsze, na równi z psychologią, bramą do rozumienia świata. W swoim zawodowym życiu czas dzielę na nauczanie języka angielskiego oraz praktykę psychologa w szkole. Z natury jestem optymistą lubię wymianę informacji, kontakty z ludźmi, różnorodność.

 

 


 

 

K.janiak małe

 

 Katarzyna Janiak

 

Nauka języka angielskiego to moja pasja. Podróże uświadamiają mi za każdym razem, że znajomość języków obcych potrafi być dużym atutem i nie raz uratowało mnie to od dużych problemów. W ludziach podziwiam niezależność w działaniu, pracowitość oraz ich pasje. W wolnych chwilach dbam o rozwój własnego warsztatu pracy poprzez oglądanie filmów i czytanie książek. Interesuje mnie kultura krajów skandynawskich, którą starałam się dokładnie poznać podczas stypendium w Finlandii. Staram się, by moi uczniowie czerpali satysfakcję z nauki języka poprzez wykorzystywanie autentycznych materiałów. Ukończyłam filologię angielską z tytułem magistra na Uniwersytecie Łódzkim.

 

 


 

 

Damian Miszczak zdj małeeeee

 

Damian Miszczak

 

Nazywam się Damian Miszczak. Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Łowiczu. Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od około 5 lat. zawsze stawiam na naukę wszytskich sprawności tj. mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie, jednak w nauczaniu najbardziej cenię sobie podejście komunikacyjne. Największe doświadczenie mam w pracy z młodzieżą oraz dorosłymi. Podczas swoich zajęć poruszam tematy bliskie uczniom. Staram się, aby moi podopieczni czerpali wiele radości z nauki języka, dzięki czemu uczą się w sposób naturalny, w miłej i bezstresowej atmosferze. Nauka języka angielskiego musi być przede wszytskim ciekawa i przyjemna, a słowa i zwroty same wchodzą do głowy!

 

 


 

 

kasiazet1

 

Katarzyna Zając

 

Języki obce pasjonowały mnie od zawsze, już jako mała dziewczynka pragnęłam uczyć się języka angielskiego i niemieckiego, aby móc podróżować po świecie i nawiązywać przyjaźnie z osobami z innych państw. Moje marzenie spełniło się  ponieważ dzięki znajomości języków obcych mam przyjaciół i znajomych w wielu krajach. Uwielbiam czytać książki, oglądać filmy i programy telewizyjne  w obcych językach, sprawia mi to ogromną radość a także daje poczucie, że wciąż uczę się czegoś nowego.
Oprócz języków obcych kocham bardzo zwierzęta, a najbardziej konie i psy, to z nimi najbardziej lubię spędzać wolny czas.
Jestem nauczycielem dyplomowanym języka angielskiego, filologię angielską ukończyłam w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

 

 


 

 

Marta Skindzier

 

Marta Skindzier

 

Jestem młodą, energiczną osobą, która uwielbia pracować z dziećmi. Zdobyłam wymagane kwalifikacje do nauczania języka angielskiego z którym do czynienia mam już od najmłodszych lat. Fascynacją językami dzielę się z moimi uczniami, prowadząc zajęcia w oparciu o najnowsze metody przekazywania wiedzy. Praca lektora jest moją pasją, sprawia mi wiele satysfakcji i dostarcza kolejnych możliwości rozwoju.
Moją drugą pasją jest podróżowanie. Ponadto interesuję się literaturą, muzyką oraz historią.