Merrick Gutowski
Native Speaker

 

Całe życie spędziłem w Anglii, ponadto dużo podróżowałem po świecie, poznając kulturę i obyczaje innych krajów.Kiedy poznałem moją żonę, przeprowadziłem się do Polski oraz zrobiłem kurs dla lektorów języka angielskiego.W prowadzeniu zajęć z kursantami wykorzystuję znajomość języka angielskiego (w tym potocznych zwrotów, idiomów oraz zwrotów formalnych), kultury, obyczajów i historii Anglii.Interesuję się myslistwem, wędkarstwem, kocham przyrodę i zwierzęta. Najbardziej odpoczywam podczas długich spacerow, kiedy mogę obserwować przyrodę.

 

 


 

 

plichta

 

Agata Zambrzycka

 

Jestem tłumaczką przysięgłą i lektorką języka angielskiego. Facynuje mnie wszystko, co dotyczy Stanów Zjednoczonych. Kiedy miałam 8 lat, wysłałam kartkę świąteczną do prezydenta Reagana, opowiadania Jacka Londona zaprowadziły mnie na Alaskę, a pracę magisterską pisałam o kluczowych kwestiach w historii XIX-wiecznej Ameryki - walce z niewolnictwem i batalii kobiet o równouprawnienie.

W języku angielskim ciekawi mnie wymowa, zarówno brytyjska jak i amerykańska, a pasję do fonetycznej poprawności staram się zaszczepić wśród swoich uczniów już od pierwszych zajęć.

 

 

 


 

 

K.janiak małe

 

 Katarzyna Janiak

 

Nauka języka angielskiego to moja pasja. Podróże uświadamiają mi za każdym razem, że znajomość języków obcych potrafi być dużym atutem i nie raz uratowało mnie to od dużych problemów. W ludziach podziwiam niezależność w działaniu, pracowitość oraz ich pasje. W wolnych chwilach dbam o rozwój własnego warsztatu pracy poprzez oglądanie filmów i czytanie książek. Interesuje mnie kultura krajów skandynawskich, którą starałam się dokładnie poznać podczas stypendium w Finlandii. Staram się, by moi uczniowie czerpali satysfakcję z nauki języka poprzez wykorzystywanie autentycznych materiałów. Ukończyłam filologię angielską z tytułem magistra na Uniwersytecie Łódzkim.

 

 


 

 

Damian Miszczak zdj małeeeee

 

Damian Miszczak

 

Nazywam się Damian Miszczak. Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Łowiczu. Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od około 5 lat. zawsze stawiam na naukę wszystkich sprawności tj. mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie, jednak w nauczaniu najbardziej cenię sobie podejście komunikacyjne. Największe doświadczenie mam w pracy z młodzieżą oraz dorosłymi. Podczas swoich zajęć poruszam tematy bliskie uczniom. Staram się, aby moi podopieczni czerpali wiele radości z nauki języka, dzięki czemu uczą się w sposób naturalny, w miłej i bezstresowej atmosferze. Nauka języka angielskiego musi być przede wszystkim ciekawa i przyjemna, a słowa i zwroty same wchodzą do głowy!

 

 


 

 

kasiazet1

 

Katarzyna Zając

 

Języki obce pasjonowały mnie od zawsze, już jako mała dziewczynka pragnęłam uczyć się języka angielskiego i niemieckiego, aby móc podróżować po świecie i nawiązywać przyjaźnie z osobami z innych państw. Moje marzenie spełniło się  ponieważ dzięki znajomości języków obcych mam przyjaciół i znajomych w wielu krajach. Uwielbiam czytać książki, oglądać filmy i programy telewizyjne  w obcych językach, sprawia mi to ogromną radość a także daje poczucie, że wciąż uczę się czegoś nowego.
Oprócz języków obcych kocham bardzo zwierzęta, a najbardziej konie i psy, to z nimi najbardziej lubię spędzać wolny czas.
Jestem nauczycielem dyplomowanym języka angielskiego, filologię angielską ukończyłam w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

 

 


 

 

Marta Skindzier

 

Marta Skindzier

 

Jestem młodą, energiczną osobą, która uwielbia pracować z dziećmi. Zdobyłam wymagane kwalifikacje do nauczania języka angielskiego z którym do czynienia mam już od najmłodszych lat. Fascynacją językami dzielę się z moimi uczniami, prowadząc zajęcia w oparciu o najnowsze metody przekazywania wiedzy. Praca lektora jest moją pasją, sprawia mi wiele satysfakcji i dostarcza kolejnych możliwości rozwoju.
Moją drugą pasją jest podróżowanie. Ponadto interesuję się literaturą, muzyką oraz historią.

 


 

 

Ludwika Opalińska

 

Jestem rodowitą łowiczanką, pasjonuje mnie praca z dziećmi. Swoje pierwsze lekcje prowadziłam już jako mała dziewczynka, wtedy moimi uczniami były lalki i pluszowe misie. Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać podczas studiów magisterskich  na filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Kocham muzykę i śpiew, a nauczanie języka angielskiego poprzez piosenki i ruch jest nieodzownym elementem mojego warsztatu. W czasie wolnym uwielbiam kontakt z naturą, długie piesze wycieczki i noce pod gwiazdami.

 


 

 

 

Agata Palicka

 

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Przygodę z językiem angielskim zaczęłam już od najmłodszych lat i ta ciągła chęć pogłębiania wiedzy została we mnie do tej pory. Na co dzień jestem mamą, uważam, że to najlepsza rola w moim życiu. Dzieci są dla mnie inspiracją, by nigdy się nie poddawać, cieszyć się z małych rzeczy i odkrywać świat na nowo, dlatego też moja praca jako lektor daje mi dużo pozytywnej energii i napędza do działania. Nauczanie języka to między innymi poszerzanie horyzontów, rozwijanie społecznej i kulturowej świadomości. Moją pasją od zawsze był taniec, który daje poczucie wolności i możliwość uwydatniania swoich emocji, to dobry sposób i lek na wszystko.