Kursy online


 

Kursy online to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na dojazdy na zajęcia w naszej szkole oraz dla tych, którzy bardzo lubią naukę zdalną, we własnym domu. Aby brać udział w efektywnych zajęciach, nie trzeba przyjeżdżać do naszej placówki, a właściwie przy minimalnych wymaganiach technicznych, można wziąć udział w lekcji, praktycznie z każdego miejsca, w którym znajduje się nasz Kursant :)

 

Aby uczestniczyć w zajęciach wystarczy komputer stacjonarny (z kamerką i głośnikiem) lub inne urządzenie np. laptop lub smartphone z dostępem do internetu.

 

Kursy online prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania, jako zajęcia indywidualne lub grupowe, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi. Zajęcia prowadzimy przy wykorzystaniu dziennika elektronicznego - Langlion, dzięki czemu dajemy Kursantom bezpieczeństwo połączeń (nigdzie nie trzeba się rejestrować i podawac adresu mailowego). Każdy nasz Kursant otrzymuje login i hasło z dostępem do dziennika elektronicznego i w ten sposób łączy się na zajęcia z Lektorem oraz może korzystać ze wszystkich materiałów, które prezentowane sa podczas zajęć.

 

Nasi Lektorzy to świetnie wykwalifikowana i doświadczona kadra, są to osoby, które oprócz doskonałego warsztatu metodycznego, mają wysokie kompetencje techniczne, przechodzą wiele szkoleń po to, aby udoskonalać lekcje online, a Kursantom dostarczać zawsze najwyższej jakości materiał edukacyjny.

 

Zajęcia trwają zazwyczaj 60 minut lub 90 minut - w zależności od wybranego kursu. 

 

Jakie korzyści mają Kursanci z zajęć online?

  • Kursant ma dostęp do nowoczesnej platformy do videokonferencji, do dziennika elektronicznego oraz do materiałów i testów w formie elektronicznej
  • Lekcje odbywają się "na żywo" - Kursant widzi i słyszy Lektora i ma możliwość mówienia i interakcji z grupą, aktywnie uczestniczy w zajęciach i wykonuje ćwiczenia
  • Na tablicy (ekranie) wyświetla się materiał, który prezentuje Lektor lub Kursant - jest możliwość pisania na ekranie - tak jak na tablicy zarówno przez Lektora jak i Kursanta
  • Kursanci mają możliwość pracy w parach i podgrupach, co wpływa na efektywność zajęć
  • Jest równiez możliwość na bieżąco robić notatek - własnych lub wspólnych z innymi Kursantami oraz zadawać pytania Lektorowi przez mikrofon albo za pomocą "czata" 
  • poprzez dziennik elektroniczny można być w kontakcie z Lektorem oraz innymi Kursantami z grupy - wymieniać się informacjami i łatwo komunikować się; mozna tez załatwić wszystkie sprawy formalne z biurem np. podpisać umowę na realizację kursu, otrzymać mailem materiały z nagraniem z zajęć etc. 

 

Jesli chcesz zobaczyć jak wyglądają lekcje - zobacz nasze mini-lekcje, które w miesiącu maju prezentujemy na fanpage/FB: British School Sochaczew