UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ZAPISY NA ROK 2018/2019


 

Kursy: angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski,
polski dla cudzoziemców.

 

Własny metodyk, metoda Teddy Eddie (angielski dla dzieci 2 - 7 lat)

 

clock

 

 

KURSY ORAZ EGZAMINY CAMBRIDGE


Przyjmujemy zapisy na kursy oraz egzaminy Cambridge YLE, KET, PET, FCE oraz CAE 

 

KORZYSCI:

  • egzaminy przed niezależną komisją egzaminacyjną 
  • potwierdzenie znajomości języka angielskiego poprzez uzyskanie międzynarodowego certyfikatu 
  • niższe koszty egzaminu niż indywidualne zapisy na stronie British Council 
  • oszczędność czasu i pieniędzy - nie będzie konieczności dojazdu do większego ośrodka egzaminacyjnej 


Zapraszamy do British School Sochaczew, zapisy i informacje 512 055 800

 

Jako jedyna szkola językowa w Sochaczewie organizujemy egzaminy Cambridge, nie obawiamy się weryfikacji naszej pracy przez niezależne, międzynarodowe centrum egzaminacyjne. Jesteśmy pewni naszej jakości i Waszego sukcesu!!

 

egzam

 

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!


 

online koperta phone
Zapisy online Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 512 055 800

 

 

 

Flag of Europe

DOFINANSOWANY PROJEKT SZKOLENIOWY

JĘZYK ANGIELSKI - WOLNOŚĆ MÓWIENIAKurs języka angielskiego przygotowujący do uzyskania certyfikatu językowego TOEIC - podejście do egzaminu jest dobrowolne i nie wliczone w koszty kursu. Szkolenie obejmuje 50 lekcji języka angielskiego prowadzonych metodą bezpośrednią. 


DOFINANSOWANIE

Kurs jest w 40% dofinansowany – cena za lekcję wynosi tylko 9,52 .
Uczestnik pokrywa 60% wartości szkolenia kursu czyli 476 zł za cały kurs. Istnieje możliwość płatności w systemie ratalnym: 4 raty po 119 zł za miesiąc.

WARUNKI UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Projekt skierowany jest do osób, które brały udział w projektach: "MAK", "Angielski dla mieszkańców Sochaczewa za darmo" i innych osób, które brały udział w kursach projektowych realizowanych przez British School - osoby dorosłe zamieszkujące na terenie woj.mazowieckiego 

Poziom językowy weryfikowany jest za pomocą testu kwalifikacyjnego. Zajęcia odbywać się będą w systemie 1 raz w tygodniu po 2 lekcje (2x45min)

Grupy liczą od 10 do max. 12 osób

METODA PROWADZENIA ZAJĘĆ

Zajęcia na poziomie A2/B1/B2 prowadzone  są metodą bezpośrednią z elementami gramatyki. Kurs kładzie nacisk na konwersacje, czyli swobodne komunikowanie się w języku angielskim. Mówimy. Rozumiemy ze słuchu. Pokonujemy barierę w komunikowaniu się.


Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej i w sekretariacie Szkoły.

Biuro projektu:

British School Sochaczew
ul. Reymonta 10
96-500 Sochaczew
tel. 512 055 800

 

darmowe szkolenia bs

 

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!


 

online koperta phone
Zapisy online Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 512 055 800

 

 

 

MIŚ TEDDY EDDIE ODWIEDZA PRZEDSZKOLE


 

W dniu 25.07.2018 Przedszkole nr 6 im. Juliana Tuwima w Chodakowie odwiedził specjalny gość - miś Teddy Eddie.

 

Tego dnia wszystkie dzieci spotkały się w jednej sali i brały udział w lekcji pokazowej języka angielskiego nową licencjonowaną metodą Teddy Eddie dla dzieci w wieku 2-7 lat prezentowaną przez jedyne akredytowane centrum tej metody w Sochaczewie – Szkołę Językową Britisch School Sochaczew. Dzieci były bardzo zaciekawione, jednak najwięcej radości sprawiły dzieciom odwiedziny prawdziwego Pluszowego Misia Teddy Eddie, który opowiedział dzieciom o sobie i zachęcał do nauki i zabawy z językiem angielskim.

 

Miś z pomocnikami uczył dzieci bardzo przydatnych słowek i zwrotów w języku angielskim, były również wspaniałe gry i zabawy, piosenki a nawet poszukiwania misia, który płatał dzieciom niezwykłe figle.

 

Zachęcamy wszystkie dzieci do nauki i zabawy z Misiem Teddy Eddie.

Zapisy na kurs dla dzieci 2-7 lat metodą Teddy Eddie pod nr tel. 512-055-800

 

 

Wystartowały zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019!

Do 15.07 najkorzystniej, rabat nawet do 200 zł przy

pł. jednorazowej.

Przyjdź do biura zapytaj o oferę i zapisz się już dziś!

 

Informacja dotycząca ochrony Twoich danych osobowych przez British School Sochaczew

Szanowni Państwo! 

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO, które nakłada szerszy obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych, niż dotychczas obowiązujące przepisy, informujemy, że administratorem danych osobowych Pani/Pana jest British Study Centre Lidia Tępczyk z siedzibą w Sochaczewie,  ul. Reymonta 10, 96-500 Sochaczew, zwanym  (dalej: British School) 

Podane przez Panią/Pana dane osobowe są przetwarzane na następujących podstawach:

1)             z uwagi na to, że jest to niezbędne do wykonania umowy zawartej pomiędzy Panią/Panem a British School  (od dnia 25 maja 2018 roku – na podstawie art. 6 ust. 1 lit b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych). W tym zakresie podanie danych jest zarówno wymogiem ustawowym (w zakresie w jakim powstają zobowiązania publicznoprawne, do wykonania których konieczne jest przetwarzanie danych), jak i umownym, a ich niepodanie uniemożliwiłoby zawarcie oraz wykonanie umowy. Dane osobowe będą przetwarzane w zakresie i przez okres obowiązywania w/w umowy oraz w każdym przypadku do dnia przedawnienia roszczeń wynikających z tej umowy, chyba że przepis prawa nakłada na administratora danych osobowych odrębny obowiązek prawny.

2)             zgody, przy czym wyłącznie, gdy zgoda taka została udzielona (od dnia 25 maja 2018 roku – na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) i w celu w niej wyrażonym. W tym zakresie podanie danych osobowych nie jest wymogiem umownym ani warunkiem zawarcia umowy. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów wskazanych w poszczególnych oświadczeniach o udzieleniu zgody na przetwarzanie danych (np. w przypadku przetwarzania danych w celach marketingowych - przez okres prowadzenia przez British School akcji marketingowych), jednakże w każdym razie nie dłużej niż do momentu ewentualnego odwołania zgody na przetwarzanie danych, z zastrzeżeniem dozwolonego prawem dalszego przetwarzania, w tym w zakresie rozstrzygania zasadności roszczeń związanych z przetwarzaniem przez British School  danych osobowych (z uwzględnieniem okresów przedawnienia). 

3)             z uwagi na to, że jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratorów danych albo odbiorców danych, przy czym wyłącznie wówczas, gdy dane osobowe zostaną tym podmiotom ujawnione, w związku z ustaleniem, dochodzeniem lub obroną ewentualnych roszczeń lub marketingiem bezpośrednim produktów własnych (od dnia 25 maja 2018 roku – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych). W tym zakresie podanie danych osobowych nie jest wymogiem umownym ani warunkiem zawarcia umowy. Dane osobowe będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń, chyba że przepis prawa nakłada na administratora danych osobowych odrębny obowiązek prawny.

Ma Pani/Pan prawo:

1)             o ile dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody - w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;

2)             żądania od British School dostępu do podanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, a także od dnia 25 maja 2018 roku - prawo do przenoszenia danych do innego administratora;

3)             wniesienia skargi do organu nadzorczego, do którego kompetencji należy kontrola nad zgodnością z prawem przetwarzania danych osobowych; na dzień przekazania tej informacji jest to Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, zaś od dnia 25 maja 2018 roku – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (gdy przetwarzanie oparte jest na art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych lub gdy dotyczy marketingu bezpośredniego).

Realizacja wskazanych powyżej praw, poza wniesieniem skargi do organu nadzorczego, może odbywać się poprzez wskazanie swoich żądań i przesłanie ich na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w inny wybrany przez Panią/Pana sposób, np. pisemnie.

British School nie podejmuje względem przetwarzanych danych zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania a jednoczesnie zapewniamy, iz dokładamy wszelkich starań aby dane były przechowywane i przetwarzane w sposób właściwy i wyłącznie w celach, dla których zostały pozyskane. Ponadto zapewniamy, iż dostęp do danych mają osoby wyłącznie upoważnione do realizacji umowy z Panią/Panem. 

 British School  może ujawnić Pani/Pana dane osobowe, jak również może powierzyć przetwarzanie danych osobowych w innych zakresach, podmiotom współpracującym z British School, a w szczególności:

•               podmiotom świadczącym usługi IT,

•               podmiotom świadczącym usługi księgowe,

•               podmiotom świadczącym usługi w zakresie prowadzenia zajęć edukacyjnych (tj. Lektorzy/Tłumacze prowadzący własną działaność gospodarczą)

•               podmiotom świadczącym usługi w zakresie organizacji kampanii marketingowych

Zgodnie z zawartymi z takimi podmiotami umowami powierzenia przetwarzania danych osobowych British School wymaga od tych podmiotów zgodnego z przepisami prawa stopnia ochrony prywatności i bezpieczeństwa danych osobowych przetwarzanych przez te podmioty.

British School informuje również, że dane osobowe nie są przetwarzane przy pomocy usług Google LLC ani usług podobnych, a tym samym nie dochodzi do przekazywania tych danych do państwa spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego tj. do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Przekazanie takie jest jednak możliwe, gdyż podmiot Google LLC posiada certyfikat, poświadczający odpowiedni poziom ochrony danych osobowych, wydawany na podstawie obowiązującego pomiędzy państwami członkowskimi Europejskiego Obszaru Gospodarczego a Stanami Zjednoczonymi Ameryki Północnej, a przyjętego przez Komisję Europejską, Programu Tarcza Prywatności UE-USA.

Informacje o zasadach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz Polityki prywatności dostępne są w formie papierowej w biurze British School Sochaczew – adres, jak wyżej.

 Pozdrawiam serdecznie,

Lidia Tępczyk

British School Sochaczew

Tel. 512-055-800

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

facebook_page_plugin

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!