British School Otwock

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Jesteśmy oddziałem renomowanej, ogólnopolskiej sieci szkół językowych British School. Od wielu lat uczymy języków obcych dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy również kursy specjalistyczne, egzaminacyjne a także szkolenia dla firm i instytucji. Specjalizujemy się w nauczaniu opartym o najskuteczniejsze, nowoczesne metody dydaktyczne zgodne z najlepszymi standardami, potwierdzone licznymi wyróżnieniami oraz certyfikatami jakości. Nasi słuchacze są pod opieką wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycieli, którzy prowadzą zajęcia z pasją i zaangażowaniem, od lat odnosząc sukcesy w kształceniu w różnych przedziałach wiekowych i na wszystkich poziomach zaawansowania.

Co nas wyróżnia?

Nasi Lektorzy

Nasza kadra to wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Zajęcia z konwersacji prowadzone są przez native speakerów z Wielkiej Brytanii, Australii i Kanady.  Dzięki temu mamy wielu zadowolonych uczniów kontynuujących naukę z nami przez wiele lat i osiągających wysokie wyniki egzaminów Cambridge. W nadzorze metodycznym pomagają nam specjaliści z Oxford University Press, którzy organizują dla naszych lektorów szkolenia, dostarczają materiały przygotowane specjalnie z myślą o naszej szkole.

Najnowsze techniki nauczania

Na naszych kursach uczymy swobodnego porozumiewania się w języku obcym. Wprowadzamy najnowsze techniki i metody nauczania. Nie skupiamy się jednak na jednej metodzie, ale próbujemy połączyć różne strategie by jak najlepiej dotrze do ucznia, tak aby nauka była jak najbardziej efektywna. Kładziemy nacisk nie tylko na naukę gramatyki, ale przede wszystkim na konwersacje.

Tablice Interaktywne

Jako pierwsza szkoła językowa w Otwocku wyposażyliśmy nasze sale lekcyjne w nowoczesne tablice interaktywne. Dzięki nim nauka języka jest dużo ciekawsza i przyjemniejsza, a przez to również I skuteczniejsza. Tablice interaktywne dają naszym lektorom możliwość korzystania różnorodnych materiałów multimedialnych. Taki interaktywny  i dynamiczny przekaz nie tylko skupia uwagę ucznia, ale i zwiększa jego zaangażowanie, pozwalając tym samym lepiej zrozumieć i zapamiętać materiał.

PLATFORMA E-LEARNING

Jako jedna z nielicznych szkół językowych w Polsce posiadamy własną, w pełni funkcjonalną platformę e-learningową. Jest ona bezpłatna dla wszystkich naszych studentów. Platforma dostępna jest przez Internet. Umożliwia utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach. Publikowane tam treści są stale rozszerzane i uaktualniane przez naszych lektorów więc są one spójne z tym, co aktualnie przerabiane jest na zajęciach. Platforma jest całkowicie bezpłatna dla wszystkich naszych słuchaczy. To idealne narzędzie, dla wszystkich, którzy cenią sobie systematyczność i chcą pogłębić swoją wiedzę.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nasze dokonania były niejednokrotnie docenione przez niezależnych ekspertów. Wielokrotnie zajmowaliśmy czołowe miejsca w rankingach szkół językowych, organizowanych przez takie pisma jak studencki magazyn „Dlaczego”, czy też uznany tygodnik „Newsweek”. Posiadamy również liczne certyfikaty jakości, potwierdzające najwyższe standardy prowadzonych przez nas kursów.

Gdzie jesteśmy?

British School Otwock

ul. Karczewska 11a/12 (nad Santander)

05-400 Otwock