British School Otwock

b content title

British School Otwock jest oddziałem renomowanej, ogólnopolskiej sieci szkół językowych. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego bazując na sprawdzonych i skutecznych metodach dydaktycznych tej prestiżowej placówki. Za jego realizację odpowiadają sprawdzeni i doświadczeni nauczyciele, którzy od lat odnoszą sukcesy w kształceniu grup językowych w różnych kategoriach wiekowych oraz na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki zastosowaniu spójnych standardów, szkoły British School wyróżniają się najwyższym poziomem szkolenia oraz wysoką skutecznością naszej pracy z uczniami. 

 

 

Nagrody i wyróżnienia

Nauka na najwyższym poziomie.

Bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, bardzo ciężko jest samemu ocenić jakość usług oferowanych przez szkołę językową. Dlatego decydując się na wybór szkoły, warto wziąć pod uwagę jej renomę oraz opinie niezależnych ekspertów.

 

 

Tablice interaktywne

Nowoczesność to u nas standard.

 

Jako jedyna szkoła językowa w powiecie Otwockim, zamontowaliśmy we wszystkich naszych salach nowoczesne tablice interaktywne.  Dzięki nim nauka języka angielskiego jest jeszcze bardziej interesująca. Tablice interaktywne dają naszym lektorom swobodę korzystania z różnorodnych materiałów multimedialnych. Atrakcyjny wizualnie przekaz skupia uwagę i pozwala lepiej zrozumieć i zapamiętać materiał prezentowany na zajęciach.

 

Platforma e-learning
Zawsze w kontakcie z językiem.

Ciągły kontakt z językiem angielskim, to bez wątpienia najlepszy sposób na jego dobre poznanie. To właśnie dlatego, specjalnie dla naszych słuchaczy stworzyliśmy nowoczesną platformę e-learningową, wspierającą kursy językowe. Jesteśmy jedyną szkoła w Otwocku oferującą takie udogodnienie. Platforma zapewnia stały dostęp do niezliczonej ilości materiałów dydaktycznych w języku angielskim i nie tylko. Są one spójne z tym, co aktualnie przerabiane jest na zajęciach. Platforma jest całkowicie bezpłatna dla wszystkich naszych słuchaczy. Nauczyciele British School stale uzupełniają materiały o nowe, ciekawe treści.

 

Gwarancja stałej ceny

Szanujemy ustalone warunki.

W wielu innych szkołach językowych słuchacze muszą liczyć się z nagłą podwyżką ceny kursu w trakcie jego trwania. W British School taka sytuacja jest nie do pomyślenia. Szanując ustalone warunki, dajemy gwarancję stałej ceny - niezależnie od tego, jak zmieniać się będzie liczba słuchaczy w grupie. Zaufanie zobowiązuje.

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!