Od 25 maja 2018 r. w Unii Europejskiej stosujemy przepisy Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych (RODO), czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Stosowanie przepisów RODO jest okazją, aby poinformować Państwa o tym, jak chronimy i przetwarzamy Państwa dane osobowe i jakie w związku z tym przysługują uprawnienia. Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na obowiązujący na stronie regulamin. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

British School Youngsters - zostań naszym Ambasadorem/Ambasadorką!Masz od 15 do 19 lat? Jesteś pomysłową, charyzmatyczną osobą? A może lubisz kręcić filmy? Pokaż nam najbardziej kreatywny sposób na naukę języka i wygraj atrakcyjne nagrody!

 

Ogłaszamy konkurs na najbardziej motywujący film do nauki języka. Pokaż i opowiedz nam jak się uczysz na nagranym przez Ciebie maksymalnie 2-minutowym filmie. Podstawowym założeniem projektu są prace kreatywne, ciekawe oraz z poczuciem humoru. Filmy konkursowe należy wysyłać od 4.07.2018 r. do 15 października 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem “British School Youngsters” w temacie wiadomości.

 

W sumie odbędą się 4 cykle konkursowe i 4 oddzielne rozdania nagród!!! Wszystkie filmy zostaną opublikowane na fanpage’u British School Olsztyn. Wygrywa osoba z największą liczbą polubień filmu (min. 200 like).

 

Co miesiąc do wygrania atrakcyjna nagroda:

 

fuji

Aparat polaroid Fuji Instax Mini 9

 

Ponadto z czwórki zwycięzców organizatorzy wybiorą jedną osobę, która zostanie Ambasadorem/Ambasadorką British School! Będzie miała ona możliwość współpracy z profesjonalną ekipą tworzącą video oraz nagrania dwóch filmów na kanał British School w serwisie Youtube.

 

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

 

Aby dowiedzieć się więcej -> kliknij