Kamila Rachowicz

Jestem nauczycielką z wieloletnim doświadczeniem, magistrem filologii angielskiej, egzaminatorem OKE w Gdańsku. Mam męża, troje dzieci i pieska – owczarka podhalańskiego.

Hobby: angielski, książki, dobre filmy akcji i sport- uwielbiam siatkówkę, piłkę ręczną, tenis ziemny i jazdę rowerem. Cały czas rozwijam się zawodowo i podnoszę kwalifikacje.

Anna Michalewska-Jędrzejczak

Jestem absolwentką filologii angielskiej studiów licencjackich Uniwersytetu Gdańskiego oraz magisterskich Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Nauczanie języka angielskiego traktuję jak swoją największą pasję, dlatego w zajęcia wkładam całe swoje serce. Wykorzystuję wszystkie umiejętności zdobyte podczas studiów oraz doświadczenie z kilkuletniej pracy z dziećmi i dorosłymi. Uczyłam w Gimnazjum i szkołach ponad gimnazjalnych. W  British School moją specjalnością są zajęcia z dziećmi w wieku od 3 lat wzwyż.

Moim hobby jest dekorowanie wnętrz. Interesuję się modą. Mam dwa psy i kota.

Jolanta Alicja Mostafa

Wykształcenie:

Nauczycielskie Kolegium Języka Angielskiego w Olsztynie
Amerykanistyka na Uniwersytecie Warszawskim

Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie nauczyciela. Uczyłam w takich szkołach jak ; szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, liceum sportowe, Centrum Edukacji Dorosłych, Gimnazjum.

Zainteresowania: podróżowanie, czytanie książek, taniec, no i oczywiście nauczanie języka angielskiego.

Joanna Zielińska

Posiadam dyplom licencjata filologii angielskiej Uniwersytetu Bydgoskiego, jak również tytuł magistra filologii angielskiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zawodzie nauczyciela. Uczyłam różne grupy wiekowe, od dzieci w wieku przedszkolnym do osób dorosłych.

Interesuję się podróżami, dobrą książką i filmem, pływaniem i żeglowaniem.

Izabela Muszyńska

Witajcie! Nazywam się Izabela Muszyńska. Jako lektor języka angielskiego pracuję od ukończenia filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim i Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Olsztynie w roku 2009. Specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych, jako że w życiu zawodowym związana jestem również z tłumaczeniami symultanicznymi i językiem angielskim biznesowym. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, które w wolnym czasie próbuję zarazić pasją ogrodnictwa i zwiedzania miejsc historycznych w Polsce.