UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Kursy Maturalne

content title

Bardzo ważny element oferty naszej szkoły stanowią kursy maturalne, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Autorski program zajęć został drobiazgowo opracowany przez metodyków British School i uwzględnia wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej odnośnie egzaminu maturalnego.

W roku 2015 uczniowie będą zdawać nową maturę, dzięki naszym przeszkolonym lektorom, jesteśmy spokojni o bardzo dobre wyniki naszych Kursantów.

Matura Podstawowa - kurs przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach matury podstawowej. Nacisk kładziony jest na przełamanie bariery językowej i efektywną komunikację w języku angielskim.

Intensywność: 2 razy w tygodniu po 90 minut

Długość: 90 godzin lekcyjnych rocznie


Matura Rozszerzona- kurs przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach matury rozszerzonej. W odróżnieniu od kursu podstawowego większy nacisk kładziony jest na zaawansowane struktury gramatyczne oraz jakość i formę działań językowych.

Intensywność: 2 razy w tygodniu po 90 minut


ZADZWOŃ I ZAPISZ SIĘ TERAZ !

DĄBROWA GÓRNICZA, UL.  KOŚCIUSZKI 27

TEL. (32) 260 44 44

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!