UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Kursy Konwersacyjne

content title

Zajęcia te stanowią doskonałe uzupełnienie zarówno kursów ogólnojęzykowych jak i egzaminacyjnych, umożliwiają zapoznanie z żywym językiem w jego różnych odmianach.

Nacisk kładziony jest nie tylko na przełamanie bariery komunikacyjnej, ale także poszerzenie zakresu słownictwa o zwroty i wyrażenia z życia codziennego.

W trakcie zajęć wykorzystywane są materiały autentyczne: artykuły z prasy, Internetu,, także prezentacje multimedialne, fragmenty filmów, programów TV, reklam, a także gry i zabawy komunikacyjne zapewniające szybkie postępy w nauce.

Praca w czasie zajęć organizowana jest na wiele sposobów: praca indywidualna, w parach, w grupach, debaty, projekty, prezentacje, symulacje.

Celem kursów konwersacyjnych jest:

ćwiczenie umiejętności płynnego komunikowania się w życiu codziennym oraz zawodowym, wygłaszania opinii, argumentowania, dyskusji, przełamanie bariery komunikacyjnej, poszerzenia zakresu słownictwa o zwroty i wyrażenia z życia codziennego, rozróżnienie stopnia formalności i formy wypowiedzi w zależności od sytuacji.


Kursy Konwersacyjne:

Intensywność: 2 razy w tygodniu po 90 minut

Długość:  116 godzin lekcyjnych rocznie


ZADZWOŃ I ZAPISZ SIĘ TERAZ !

DĄBROWA GÓRNICZA, UL. KOŚCIUSZKI 27

TEL.(32)260 44 44

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!