UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Angielski dla dzieci

content title

Poziom KIDS to poziom, na którym 3-6 latkowie odkrywają świat w nowy sposób, za pomocą obcego języka. Jest to dla nich nowe doświadczenie, które, jeśli jest odbierane pozytywnie, zaowocuje chęcią dalszej nauki. To zdobywanie wiedzy poprzez gry i zabawy, a także, dla niektórych dzieci, pierwszy kontakt z rówieśnikami.

Rolą nauczyciela jest stymulowanie procesów poznawczych dzieci i rozbudzanie w nich ciekawości oraz przygotowanie lekcji w taki sposób, by mali uczniowie chętnie brali w niej udział i nie zdążyli się zmęczyć. Lekcja, która trwa 45 minut musi być zróżnicowana, składać się z kilku punktów zwrotnych, tak by cały czas podtrzymywać zainteresowanie dzieci. Kursanci, którzy rozpoczynają naukę w wieku 3-6 lat dużo łatwiej przyswajają wiedzę na kolejnych poziomach, a ich nie do końca ukształtowany aparat mowy ułatwia wymowę obco brzmiących dźwięków. Po ukończeniu kursu dzieci potrafią przedstawić się, reagują na polecenia oraz posługują się słownictwem z różnych zakresów.

Dzieci, które zaczynają naukę w wieku lat 3 i 4 przechodzą przez 2 poziomy zaawansowania w grupach Kids.
Na każdym kolejnym poziomie wprowadzane są nowe elementy leksykalne i gramatyczne oraz powtarzane te, które dzieci już przyswoiły. Dzieci nagradzane są obrazkami, nie ocenami.

Na poziomach 1-2 rozwijane są przede wszystkim umiejętności słuchania i mówienia, a także umiejętności psychomotoryczne dzieci.

Na poziomie 3 dzieci zaczynają naukę pisania po śladzie. Począwszy od poziomu pierwszego dzieci poznają święta i obyczaje celebrowane w krajach anglojęzycznych, co przyczynia się do szerokiego rozwoju intelektualnego młodych kursantów a także do rozbudzania wrażliwości na inne kultury.

Kids Club w British School

SCHEMAT POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA

KIDS 1 (3-4 lata)

KIDS 2 (5-6 lat)

JUNIOR 1 (6-7 lat)


Intensywność: 2 razy w tygodniu po 45 minut


ZADZWOŃ I ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ TERAZ !

DĄBROWA GÓRNICZA, UL. KOŚCIUSZKI 27
TEL. ( 032) 260 44 44,

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!