UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Kursy Certyfikowane

content title

W ofercie naszej szkoły znajdują się kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge - FCE, CAE i CPE.

First Certificate in English - kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu FCE. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o wytyczne organizatora egzaminu - The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich lat, tzw. past papers. Kurs przygotowuje do wszystkich pięciu części egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking) i pozwala uczniom gruntownie powtórzyć i poszerzyć znajomość zagadnień gramatycznych i słownictwa.

PRZYKŁADOWY EGZAMIN FCE

Kursy FCE:

Intensywność: 2 razy w tygodniu

Długość: 116 godzin lekcyjnych rocznie

+8h konwersacji GRATIS!


Certificate in Advanced English- kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu CAE. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych, gdyż jest on prowadzony jest w oparciu o wytyczne organizatora egzaminu - The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich lat, tzw. past papers. Kurs przygotowuje do wszystkich pięciu części egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking). W odróżnieniu od kursu FCE zagadnienia gramatyczne i leksykalne są bardziej zaawansowane. Uczniowie rozwijają bardziej zaawansowane techniki interakcyjne z uwzględnieniem zmian rejestru.

PRZYKŁADOWY EGZAMIN CAE

Kursy CAE:

Intensywność: 2 razy w tygodniu

Długość: 116 godzin lekcyjnych rocznie

+8h konwersacji GRATIS!


Certificate of Proficiency in English- kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu CPE. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych gdyż jest on prowadzony jest w oparciu o wytyczne organizatora egzaminu - The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich lat, tzw. past papers. Kurs przygotowuje do wszystkich pięciu części egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking) i pozwala uczniom na zgłębienie subtelności językowych takich jak wyjątki od reguł gramatycznych, niestandardowe słownictwo i kolokacje. Tematyka poruszana na zajęciach obejmuje specjalistyczne dziedziny, przygotowując do egzaminu zarówno językowo jak i merytorycznie.

PRZYKŁADOWY EGZAMIN CPE

Kursy CPE:

Intensywność: 2 razy w tygodniu

Długość: 116 godzin lekcyjnych rocznie

+8h konwersacji GRATIS!


ZADZWOŃ I ZAPISZ SIĘ TERAZ !

DĄBROWA GÓRNICZA, UL. KOŚCIUSZKI 27

TEL. (32) 260 44 44

Platforma e-learning

Umożliwia samodzielną naukę i utrwalanie materiału przerobionego na zajęciach.

Tablice Interaktywne

Zobacz jak wyglądają zajęcia prowadzone z pomocą tablic interaktywnych.

Stawiamy na praktyczne użycie języka!